Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Továbbra is szedjem a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbra is szedjem a fogamzásgátlót ha nincs párom vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk barátommal és ez kissé megviselt szóval egyenlőre nem is szeretnék pasit. Hagyjam abba a gyógyszer szedését és majd ha lesz párom akkor kezdjem megint vagy ne hagyjam abba? Ti hogy szoktátok?
2010. aug. 20. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
ne hagyd abba de ez csak egy vélemény részemről sosem lehet tudni mikor vagy felizgulva egy buliban akármennyire kivagy..
2010. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba, főleg ha nem is akarsz most egy új kapcsolatot. Ha meg találsz valakit újra kezdheted, meg a kapcsolat legelején lehet gumival is csinálni, addig amíg nem érzed, hogy ez a tényleg komoly lesz és érdemes megint elkezdeni.
2010. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint a második hozzászólónak. 19/L
2010. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És hogy hormonkészítmény meg ilyenek az nem borítja fel a szervezetemben a dolgokat ha hol abba hagyom egy időre hol pedig ismét szedem...?!

Jó tudom hogy ha valaki egyszer elkezdi annak nem muszáj örök életében szedni.

2010. aug. 21. 23:56
 5/8 anonim válasza:

szerintem szedd, ki tudja mikor mi jön:) jó bulikat lehet csinálni szingliként:D

én egy hónapig voltam szingli legutóbb, és még jó hogy szedtem folyamatosan, mert azóta megint lett barátom.

2010. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

mindkét döntésnek megvan a maga előnye és hátránya.

egyrészt sose tudhatod, mikor lép be az életedbe a következő hosszútávú kapcsolat. akármennyire nem akarsz pasit, lehet, hogy 2 hét múlva berobban az életedbe egy új. ha nem hagyod abba a tabit, akkor nem kell újra felíratni, újra kivárni míg hat.. stb.

az abbahagyás mellett az szól, hogy addig is pihenteted a hormonrendszered, újra lesz természetes ciklusod.

én amikor szakítottunk, tovább szedtem még vagy fél évig. aztán azért hagytam abba, mert nem jött új pasi, úgy gondoltam, hogy minek költsem rá a pénzt? újabb pár hónap múlva meg megismerkedtem a mostani barátommal, aztán kezdhettem elölről a felíratást, orvosi konzultációt, hatóidő kivárását.. stb. utólag azt mondom, nem volt érdemes abbahagyni.

én azt mondom neked, ha jó neked ez a tabi, kedvező hatásai vannak és nem sajnálod rá 3 havonta a pénzt, akkor ne hagyd abba.

2010. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azt a többiekkel ellentétben nem ajánlom, hogy az legyen a fő indikáció a további szedés mellett, hogy szingliként is befigyelhet egy kósza szex. alkalmi szexnél alapvető, hogy gumival védekezünk, mégha gyógyszert is szedünk! szóval kérem ezeket a válaszolókat, hogy felelőtlen válaszokat ne írjanak!
2010. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Csak egy éjszakásba vagy szex kapcsolatba amúgy sem mennék bele de ki tudja ha egyszer mégis ahogy mondtad akkor gumival.

De szerintem nem fogom abba hagyni, ez jót tesz a bőrömnek is..

2010. aug. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!