Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fájnak a melleim lehetek terhes??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájnak a melleim lehetek terhes??

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek 5 honapja es elozoleg a tabi mentes napon voltam egyutt a parommal de nem ment belem. Nagyom felek h terhes lehetek mert elkezdtek fajni a melleim ( elozoleg csinaltam edzest nem tudok attol van e)

2 het mulva kell megjonnie a terhessegnek semmi jele. Sosem ment belem mindig megszakitassal csinaltuk. Kerdesem az lenne szerintetek van ok a panikra?



2021. ápr. 12. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Először is a tabletta nem nyújt 100%-os védelmet, tehát ha nem gyógyító szándékkal lett felírva, csak védekezés miatt, azt tanácsolom hagyd abba!

Másrészt késhet stressz miatt, a mellfájdalom pedig jele lehet peteérésnek, menszesz kezdetének, de lehet ciszta és még 100 dolog.

Inkább az előbbi, de azért nem árt ha mész nőgyógyászhoz megemlíted, és az önvizsgálat is sokat segít.

2021. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szünet napokon is védett vagy, ha előzőekben rendeltetésszerűen szedted.
2021. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló gyógyító szándékkal lett felírva és 2 hét múlva kellene megjönnie
2021. ápr. 12. 08:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem nem hagytam ki egy napot sem!
2021. ápr. 12. 08:21
 5/14 anonim ***** válasza:

1-es:

Jelenleg a Pearl index szerint a tabletta a legbiztonságosabb a végleges megoldások után. Szóval igen, nem nyúlt 100%-os védelmet, mert azt csak a nem szexelés tud, de még mindig biztonságosabb statisztikailag mint az óvszer.

Ezzel nem a gyógyszert akarom reklámozni, mert tényleg nem jó ajánlani a fogamzásgátlót. De ha valakinek nagy görcsei vannak, esetleg köztes vérzése (pl. endoval küzd) még mindig jobb a gyógyszert bevenni naponta, minthogy hónapokig szenvedni amíg végre lesz műtét.

2021. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4-es:

A rendeltetésszerű használatban nem csak az van benne, hogy naponta szedted-e. Hanem az is, hogy volt-e hatástalanító tényező. Pl. tabletta bevétele után 3-4 órával hasmenés vagy hányás. Vagy orbáncfű kivonatú teát ittál-e? Szedtél-e antibiotikumot (bármi miatt) vagy szteroidot.

2021. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmit ami befolyásolta volna és nem is hánytam sem hasmenés nem volt minden nap ugyan abba az időbe vettem be :)
2021. ápr. 12. 08:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én máshonnan közelítem meg:

Nekem 6-7 hónap fogamzásgátló szedés után jött a mellduzzanat, és mellfájdalom mint mellékhatás.

Van mellékhatás, ami később jön.

Úgyhogy ettől én még nem hiszem, hogy terhes vagy.

DE: aki szexuálisan aktív, annak mindig legyen otthon teszt.

Sokkal-sokkal jobb, mint izgulni.

2021. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még annyi kédésem lenne h ha nincs peteérésem akkor is lehet mellfájdalom??
2021. ápr. 12. 08:31
 10/14 anonim ***** válasza:

#5: "mindig biztonságosabb statisztikailag mint az óvszer."

Nem tudom ezt honnan szedted, de biztosan így van :D

A többivel egyetértek, a gyógyító szándékot arra értettem.

A kérdés csak az, hogy megéri-e, nekem nem.

Több fajtát próbáltam, 2x kapartak mert tabletta mellett is teherbe estem (egyszer kiszállásos módszer mellett), és bár elmúltak az erős görcseim, de a szexuális vágyam (libidóm) a béka segge alá ment, visszeres lett a lábam...stb.

2021. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!