Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves vagyok, lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, lefeküdtem a barátommal és kiszakadt a gumi. Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket, hogy mennyi esély van rá h terhes legyek? Vagy mitől fájnak a melleim? Mert semmi más "jel" nem utal rá.

Figyelt kérdés
meg is jött igaz h késett egy hetet de megjött.... két hete... szóval már el is múlt meg minden.... de egy olyan 2-3 napja úgy fájnak a melleim.... és rettenetesen félek attól h becsúszott.....
2010. júl. 24. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Fogamzás gátlót nem szedsz? Annak egyik mellékhatása, hogy feszülnek a mellek, de lehet egyszerűen nőnek.


Az esetet követően hány napra rá jött meg?

2010. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, ha terhes vagy, már ki kell, hogy mutassa.
2010. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Önszuggeszció, azért fáj a melled mert beképzeled magadnak. Ha megjött elég kicsi az esély, hogy terhes vagy.
2010. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Oké. Kár, de megértem.

És vagy dumálsz vele másról vagy lépsz a fenébe. Helyzettől függ.

2010. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem szedek gyógyszert... amit már most nagyon bánok :((


ööö... szóval 9-én jött meg és június 26-án voltam vele.

így? :S

2010. júl. 24. 20:19
 6/19 anonim ***** válasza:

Elvileg nem/naptár módszer alapján logikailag/!

Azért egy tesztet megpróbálhatsz a biztonság kedvéért!

Ciklus.hu-n kiszámíthatod.

2010. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)) remélem, hogy nem vagyok az... elmegyek veszek majd egy tesztet, csak rá kell szánnom magam mert félek nagyon :((
2010. júl. 24. 20:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Naptár módszer röviden;


28 napot kell alapul venni,

14. napon van a peteérés, a 14.- és 28.nap előtt-után 2-3 napot szoktak számolni amikor teherbe lehet esni.

A csúszást és a sperma élettartamát figyelembe kell venni!.

Erre van a ciklus.hu amit ajánlottam, ahol ki lehet számolni pontosan, ezt az intervallumot.

Ahhoz, hogy pontosan tudj ezzel a módszerrel számolni legalább 8 hónapot kell alapul venni!


De erre ne alapozz soha! Mindig védekezz!

2010. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ja és ne félj, ha gáznak találod megvenni, akkor menj egy auchanba, vagy tescoba, ahol hozzácsapod egy-két termékhez, és kész!


Vigyázz!


22F

2010. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát "védekeztünk" és ez lett belőle...tiszta ideg vagyok és elegem van mindenből :((

Szeretem a barátomat meg minden, de azért 17 évesen egy baba?! áhhh... bele gondolni is rosssz....

főleg abortusz meg ilyenek.... de ami a legrosszabb az az ahogy az emberek viselkednek... olvastam itt még pár kérdést ezen az oldalon...mindenki csak ítélkezik, pedig hát erről nem én tehetek... védekeztünk...de h gumit többet nem használunk az biztos... :((

2010. júl. 24. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!