Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők akik szeretik ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szeretik ha szex végén bennetek mennek el, milyen fogamzásgátló módszert használtok illetve mennyire motoszkál bennetek a gondolat hogy mi van ha bele estek abba a bizonyos 1%ba?

Figyelt kérdés

Párom fogamzásgátló tablettát szed de nem hogy a belé élvezést nem engedi hanem még néha azt sem hogy gumi nélkül csináljuk, nem akar kockáztatni semennyire, csak óvszerben engedi hogy benne menjek el pedig ő is élvezné ha gumi nélkül is megengedhetnénk magunknak.


Más nőknél mennyire gyakori ez a paranoia? Az is érdekelne hogy akik megbíztak a saját fogamzás gátló módszerükben bánták e már meg és mit alkalmaznak az óta?



2021. ápr. 20. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Fogamzásgátlót szedek, rendszeresen, nem vagyok felelőtlen hogy kimaradjon egy tabletta, tudom mi gyengíti a hatását emiatt nem szoktam rá paráznim
2021. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Mi a nap számolós "fogamzásgátlót" választottuk.
2021. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Hormonos spirálom van. Már a második. 5 évig van fent. 39N
2021. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

Tüneti megfigyeléssel, termékeny napokon óvszerrel védekezünk, 4 év alatt nem lettem terhes.

Nem akarok gyereket, de vannak biológiai ismereteim, ezért nem hergelem magam feleslegesen.

2021. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Én megértem a párodat. Inkább ez, mint egy abortusz..vagy egy nem kívánt gyerek.
2021. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
huzasson fel veled 3 gumit egyszerre,biztos ami biztos...az ilyen ne szexeljen,abnormális.....
2021. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Hormonmentes spiral, szinte mindig bennem megy el. Minek parazni??
2021. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

Én megértem a párod. Rémálmaim szoktak lenni, hogy terhes lettem. A hátam közepére sem kívánok egy abortuszt, hogy aztán lenézően és megvetően nézzenek rám a jövőben miatta. Pedig nem egy gyereket ölök meg, hanem egy fehérjecsökevényt, egy cisztát. A hideg is kiráz hogy valaha gyerekem legyen. Lepontozhattok, de nem mindenki való anyának és mondhatjátok is, hogy nekem valóban nem szabad anyának lennem, de felesleges, mert tudom. A szexet szeretem, ezért gumi+pharmatex+megszakítást használunk. Vannak olyanok akik így is élvezik a szexet, ne jöjjön a kommentemre olyan válasz, hogy "veled sose szexelnék" "gumiba sose d*gok"

Senkit sem érdekel, mit nem akarsz. Én így élem az életem, hormont viszont nem fogok szedni.

Kérdező; mondd meg barátnődnek, hogy ezt szeretnéd és ne aggódjon annyira. A hormonok mellett csak akkor sikerül a gyerek, ha nem megfelelően szedi. De ha így nyugodt az ágyban, akkor ezellen nem tudsz tenni.

2021. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
76%

Kedves 16-os!


Köszönöm a tanácsot, igazad van, így lesz a legbiztosabb! :)

2021. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

szedem rendesen a gyógyszert, nem aggódok. azzal szokták elcseszni, hogy nem tökéletesen rendszeresen szedik, antibiotikum szedése vagy hányás/hasmenést követően nem használnak kiegészítő védekezést.



ha valahogy mégis terhes lennék, elvetetném

2021. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!