Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők akik szeretik ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szeretik ha szex végén bennetek mennek el, milyen fogamzásgátló módszert használtok illetve mennyire motoszkál bennetek a gondolat hogy mi van ha bele estek abba a bizonyos 1%ba?

Figyelt kérdés

Párom fogamzásgátló tablettát szed de nem hogy a belé élvezést nem engedi hanem még néha azt sem hogy gumi nélkül csináljuk, nem akar kockáztatni semennyire, csak óvszerben engedi hogy benne menjek el pedig ő is élvezné ha gumi nélkül is megengedhetnénk magunknak.


Más nőknél mennyire gyakori ez a paranoia? Az is érdekelne hogy akik megbíztak a saját fogamzás gátló módszerükben bánták e már meg és mit alkalmaznak az óta?



2021. ápr. 20. 15:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
93%

Fogamzásgátlót szedek. Én is sokáig olyan voltam, mint a párod.Inkább a számba ment el. Viszont ki akartam próbálni,milyen ha bennem megy el. Azóta így csináljuk. Normálisan szedem a gyógyszert. Nem lettem terhes így.


Viszont ha gyógyszert szed, amellé felesleges óvszer is. Nyugodtan menj el benne óvszer nélkül!

2021. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Évekig szedtem fogamzásgátló tablettát,mindig bennem ment el a pasim, sosem volt gond és nem is paráztam ezen sosem. Aztán rá találtam a Mirenara, amit már 3 éve használok. 5 évente kell cserélni. Kicsit ugyan drága, de ha azt nézd 5 év alatt mennyit költenénk fogamzásgátló tablettára vagy gumira, akkor már nem is sok.

Baromi kényelmes megoldás és biztonságos. Nincs macera vele napi szinten mint a tablettákkal, nincs zavaró gumival bajlodas szexnél.

Doki felhelyezi, évente kontroll, 5 év után csere.


[link]

2021. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!