Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit csinájak? Szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinájak? Szeretnék tanácsot kérni. ( lent)

Figyelt kérdés
Megszakíás közösüléssel csináltuk többször is. Az utolsó mensesem július 25.-én volt. De előtte egy héttel bevettem 72 órás tabit.Szóval lehet, h csak a tablettátol volt a vérzésem és nem is menstruáció. Azóta is lefeküdtem a barátommal egyszer megszakításossal. Most kéne, hogy megjöjjön. De még várom.. nagyon izgulok, mert az alhasam érzem, hogy fel van puffadva sokszor, és egyfolytában korog de csak alhasam... Szerintetek?
2010. aug. 22. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél terhességi tesztet és legközelebb védekezz.
2010. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Csak azért mert cigányok vagytok nem jelenti azt hogy nem kell védekeznetek.Kérlek titeket álljatok már le egy kicsit,ígyis elég sok cigányt tartunk el
2010. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide szerinted? Tiszta hülye vagy. Egy normális kérdést tettem fel, amire értelmes véleményeket szeretnék.
2010. aug. 22. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom
2010. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy,már megjött. De azért sokat segítettetek(Y)
2010. aug. 24. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!