Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regol fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-Regol fogamzásgátló abbahagyása, mert babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

4 éve szedem a gyógyszert rendszeresen, szünet nem volt.

Probléma a gyógyszer mellett nem jelentkezett, ciklust sem borította fel, mindig napra pontos volt, bár nekem előtte sem volt ilyen gondom.

Szedni orvos tanácsára kezdtem el szedni, mert elviselhetetlen rosszulléteim voltak az első napon (görcsök, hányás...)


Már egy ideje beszélünk róla, hogy szeretnénk babát, abba kellene hagynom és igazán most jutottunk el odáig, hogy ez legyen az utolsó levél, amit beszedek. Ha elfogy, “meg fog jönni”, amikor jönne az új levél már nem kezdem meg...


Mennyit kell várni, hogy védekezés nélkül együtt lehessünk? Ha megjött először és elmúlik, esetleg utána? 3 hónap?


Természetesen el fogok menni nőgyógyászhoz és meghallgatom mit mond, ill. tudom, hogy van betegtájékoztató is, de most leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Kinek mikor jött meg a tabletta abbahagyása után az első rendes menstruációja? Rögtön, vagy volt csúszás?

Mennyit vártatok mire belefogtatok a “babaproject”-be?

Mennyi idő volt, míg sikerült?

Vetélésnek nagyobb kockázata van, mint tabletta nélkül?



2021. ápr. 24. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy nem árt kivárni két normálisan lezajló mensit. Persze próbálkozni lehet, de nagyon kevés az esélye.
2021. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia én 10 éve szedem a tri regolt azert minden evben 3 hónapt szunetelek ilyenkor mashogy védekezunk. elvileg 3 hónap mire kiurul a szervezetedből a génjeimet ismerve egy szem kimaradna es azonnal terhes lennék :D
2021. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!