Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta napi 2 aktus után is ugyanúgy véd-e, mint 1 aktus után? Mert valahol azt írták, hogy ha valaki 1 aktus után beveszi és utána nemsokára rá újból szexel a tabletta ugyanúgy védelmet biztosít.

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 09:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.
2021. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mitől?
2021. máj. 13. 09:53
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Bar nem vagyok a tema szakertoje, de 2 dolog,

Az esemeny utani annyira szetbombazza a hormonhaztartast, hogy ha aznap 5x szexeltel sem fogsz jo esellyel teherbe esni

A masik pedig, ha valaki beveszi a tablettat, utana lehet van meg 1-3oraja amig hat, de nekem gyanus h utana olyan szarul lesz, h nem fogja kivanni a szexet... egy darabig. Szoval ved. De ne ez legyen a vedekezesi mod.

2021. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ez csak egyszeri alkalom lenne. Elvileg akkor két aktus után bevéve is ugyanúgy véd.
2021. máj. 13. 10:15
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Elvileg... mindazonáltal minél később veszed be annál kisebb a hatékonysága. Inkább örülj neki, hogy az első balesetet megúszod, ne rizikóz. Most komolyan, ha a fejedhez szorítod a pisztolyt orosz rulettnél és az első csattanásnál nincs éles lőszer, akkor meghúzod megint a ravaszt? Mert most pont ezt csinálnád.
2021. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
#4 csillagom az esemény utáni egy hormon atombomba. Százszor jobban széttrollkodja a hormonrendszered mintha normál fogamzásgátlót íratnál fel a nőgyógyászoddal. A kisebbik rossz elve alapján működik, nem arra van kitalálva hogy eleve ezt használd.
2021. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam ez csak egyszeri alkalom lenne. Soha nem szedtem fogamzásgátlót, mivel nem volt még barátom, ja és nem vagyok tizen-, huszonéves nő. Egyszerűen csak nincs tapasztalatom ilyen téren.
2021. máj. 13. 10:28
 8/32 anonim ***** válasza:
63%
Húha. Ez több ponton sántít. Nem Tizen, huszon éves vagy, nem volt barátod és csak úgy “poénból” akarsz esemény utánizni?
2021. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Elmúltam 30 és nem poénból, csak most jött egy olyan lehetőség, amit nem akarok elszalasztani. Másoknak biztos teljesen természetes, hogy van valakijük és nemi életet élnek, nekem nem volt benne részem, nagyon szerencsétlen vagyok ilyen téren is.
2021. máj. 13. 10:42
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
És ebben a nagy lehetőségben nem lehetne esetleg védekezni? 🤦‍♂️🤷‍♂️
2021. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!