Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta napi 2 aktus után is ugyanúgy véd-e, mint 1 aktus után? Mert valahol azt írták, hogy ha valaki 1 aktus után beveszi és utána nemsokára rá újból szexel a tabletta ugyanúgy védelmet biztosít.

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 09:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Biztos mindent is egyszerre akar, ha már egyeszer lehetősége akad.
2021. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy felvenné az óvszert.
2021. máj. 13. 10:52
 13/32 A kérdező kommentje:
Ez neki is csak egy lehetőség a szexre, meg nekem is.
2021. máj. 13. 10:54
 14/32 anonim ***** válasza:
98%
En megertelek, h ha mar lehetoseg van akkor nem akarod azzal elrobtani, h gumit akarsz raadni. DE! Ha olyan jo pasi es annyira vagysz ra, attol nem felsz, h elkapsz tole valamit? A gumi nem csak terhesseg ellen ved, foleg a betegseg megelozes a celja egy alkalmi kapcsolatnal... az lehet nagyobb kockazat. Amugy a surgossegi tqbit az aktus elott irasd fel (mondd h mar megtortent), h minel hamarabbbe tudd venni. Ha mar emellett dontesz.
2021. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ennyi ésszel hanyagold a szexet,ha eddig meg voltám nélküle. “Nem valószínű,hogy felvenné az óvszert” ..s akkor erre te egyből esemény utáni után kérdezőskösz,mert nyílván az a legjobb ebben az esetben..
2021. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Ezt eltaláltad. Tényleg jó pasi, működik a kémia rendesen. Ma fel is hívom a háziorvost, hétha felírná ereceptre és nem kellene rendelésre mennem.
2021. máj. 13. 10:58
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
Pont az ilyen alkalmi légyottoknál fontos, hogy rendesen gumival vedekezzetek. Mert qrva szar amikor egy egyéjszakásból szedsz össze egy jo kis std-t.
2021. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy az a legjobb, de minek szedjek fogamzásgátlót rendszeresen, ha nincs állandó barátom?
2021. máj. 13. 11:00
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány nővel volt eddig, még nem kérdeztem meg tőle.
2021. máj. 13. 11:01
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
Úgyse fogunk itt meggyőzni arról hogy itt a nem a nem kívánt terhességed a lényeg, hanem az a baromi nagy hormon dózis meg az esetleges nemi úton terjedő nyavaja.
2021. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!