Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írnátok olyan fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan fogamzásgátlót ami nem hormontartalmú megbízható és nem túl drága?

Figyelt kérdés
Nem akarok felszedni egy dkg sem mert így is nagyobb vagyok mint kellene, és sajnos nagyon hízékony is, szóval mindenre oda kell figyelnem, de már szeretném szedni. Elsősorban ezért nem akarok hormontartalmút.
2010. aug. 24. 00:13
 1/7 Morcika83 ***** válasza:
100%
Javaslom a gumit.
2010. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az óvszer. Bár azt inkább ne szedjed...
2010. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt nem is akarom szedni, de nagyon elegem van már belőle, és már szeretném mellőzni, valami mást kipróbálni.
2010. aug. 24. 00:22
 4/7 anonim válasza:
100%
Ezt majd a nőgyógyász megmondja mi jó neked.De szerintem is inkább a gumi amíg fel nem nősz a kérdéshez.
2010. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hormontartalmút nem tudsz szedni. A bogyók mind hormontartalmúak, igaz van, ami csökkentett hormontartalmú. Gestomix tablettát szedek, kb egy éve, és a várakozással ellentétben még (sajnos) csak a mellem se duzzadt meg, nemhogy valamennyit híztam volna :/


Nem hormondtartalmú helyi fogamzás gátlókat én nem nagyon ajánlok. Ilyenek pl. a spermaölő krémek, kúpok, de ezeket önmagában nem ajánlatos használni, mert önmagukban nem túl biztonságosak. Ezek mellé ajánlatos pesszáriumot használni, amit az aktus előtt pár perccel kell felhelyezni, ezek mellé használni a krémeket vagy a kúpot, ami elég illúzióromboló tud lenni, hogy már nagyban kezdenétek neki, de még 20 percig malmoztok az ágyon arra várva mikor oldódik fel a kúp és kezdhetitek el. :) Ha nem akarsz gyógyszert szedni akkor marad a gumi.

2010. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Gumi, vagy pharmatex hüvelykúp+megszakítás
2010. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
nem minden gyógyszertől hízik az embernek lánya. attól hízol, h a hormonok hatására elkezdesz zabálni. én pl nemhogy híztam, hanem 4 kg csak úgy egy hónap alatt leadtam. a gyógyszertől NEM hízol, inkább a megnövekedett étvágy miatt... szóval sétálj el egy nőgyógyászhoz, s az megmondja mire van szüksége a szervezetednek, s milyen gyógyszer jó neked:)
2010. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!