Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Mistral véd a hét napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorina20055 kérdése:

A Mistral véd a hét napos szünetben?

Figyelt kérdés
Nincs beleírva a tájékoztatóba. Az elején emelt dózisban szedtem, tehát napi kettőt kellett, azt mondta a doki. A reggelit miután bevettem( talán a harmadik, negyedik szem lehetett) aznap hánytam rá négy órára nagyjából. Végig rendesen szedtem, aznap is az esti bennem maradt, meg az előző napi is. Egy hónapja szedem, kérdésem az, hogy ebben az esetben is hat-e a hét napos szünetben. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2021. jún. 14. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Emelt dózis????? Biztos hogy jól értetted amit a doki mondott??? Szerintem inkább várd ki az első "rendesen" szedett levelet. Utána védeni fog a megvonásos időszakban is.
2021. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, emelt, mert két hónapig nem jött meg, a doki azt mondta ez meg fogja hozni, és ha megjött, szedjem normálisan. Két hónapig pecsételő vérzésem volt
2021. jún. 14. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szokványos napi kettőt szedni, úgyhogy szerintem védve vagy, attól még hogy egyszer egyszer kijött. A Mistral normális adagnál is hat egy hónap után. Meg ugye előtte, ha nem volt menzeszed amúgy se, akkor ez is csökkenti a terhesség esélyét.
2021. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 14. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy emelt dózis? Nekem gyanús ez. Ha több hormon kene nagyobb hormontartalmú gyógyszert ír fel. Nincs olyan, hogy kettőt kene szedni egy nap. Valamit félreértettél és ez nagy bajba sodorhassa a szervezeted
2021. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen orvoshoz jársz te
2021. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, száz százalék. Kétszer is rákérdeztem, Pécsre járok.
2021. jún. 14. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen válts nőgyógyászt. Ez nagyon nem oké
2021. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha most van a szünet, akkor lesz vérzésed, nekem a szünet harmadik napján hozza ki. Aztán már szedheted is normál adagban.

Nekem is elég durván hangzik a dupla Mistral... de akkor hamarosan úgyis vége legalább.

Azért nem semmi hogy bírod, nekem hányingerem volt két hónapig amikor elkezdtem, és a migrénemet is kihozza mindig, duplánál brutál lenne. Tényleg érdemes lenne másik nődoki véleményét meghallgatnod erről, akkor is ha most normális adagon leszel majd, nehogy máskor tényleg rossz kezelést ajánljon valami miatt.

2021. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az első két nap kellett dupla adag, remelem nem ertett felre senki
2021. jún. 14. 14:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!