Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm rendszeresen szedi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rendszeresen szedi a lindynette20 fogamzásgátlót, most pénteken (dec.25) szedte be az utolsó szemet, ami azt jelenti, hogy ma, kedden (dec.29) reggel kellett volna, de még nem jött meg neki. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátnőm rendszeresen szedte a lindynette 20 fogamzásgátló tablettát, ám hajhullás miatt most szeretné abbahagyni, most pénteken (dec.25. én vette be az utolsó szemet), rá következő nap, szombaton együtt voltunk, de nem mentem el. A barátnőmnek mindig az utolsó gyógyszer beszedése (péntek) utáni következő hét kedd reggelén jön meg a menstruációja, ám ma kedd délután 2 óra van és menstruáció még sehol, még sosem késett neki a gyógyszer mellett. Ilyenkor mi a teendő? Nagyon meg vagyunk ijedve.

Segítségetek előre is köszönöm!


2009. dec. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy stressz vagy egyéb okok miatt nem jött meg.

Szerintem várjatok még 1 napot aztán ha nem jön meg akkor irány a doki.

^^

2009. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem tuti h nem lehet terhes. én is ezt a gyogyszert szedem és sz elsö honapban hullott a hajam és aztán nem. nekem az uccso nap az mindig csüt, és hétfö reggel megjön,szoval nekem sohasem késett
2009. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem terhes!
2009. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyi terhes tuti nem lehet mivel ha aztveszed a Gyógyszerszünetbe voltatok együtt és ugye tudható hogy abban a 7 napban is véd a gyógyszer... Szóval amig a következő levelet nem kéne megkezdenie addig nincs gáz... terhes tuti nem lehet...

Késni pedig késhet... Nincs felfázva? nemvolt beteg?? vagy lehet mint leirták csupán a stessztől igy ünnepek elött??:)

azt mondják még az is normális ha a 6. napon jön meg csak jelentkezzen a vérzés a 7 nap alatt. Ha nem jelentkezik amit nem hiszek, keressétek fel az orvost!

Nyugi baj nem lesz:)

2009. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!