Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évig lehet fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig lehet fogamzásgátlót szedni? Nem káros?

Figyelt kérdés

elkezdtem gondolkozni és megijedtem. 18 éves vagyok. most írt fel a nőgyógyászom fogamzásgátlót (Yasminelle). ha én most nem akarok gyerek mondjuk 30 éves koromig és addig szedek fogamzásgátlót, akkor utána lehet babám? mert egyszer majd én is szeretnék :D

nem lesz valami maradandó károsodásom. vagy hogy van ez?:/

légyszíves kíméljetek a buta válaszoktól...nem tudom azért kérdeztem meg


2010. aug. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy a tabi abbahagyása után nem indul újra a peteérés. De általában jól kezelhető a dolog.

Hogy erre mennyi az esély, azt sajna nem tudom. De hallottam már jó pár embertől, hogy tabi után több évig kellett próbálkozni a babával, meg orvoshoz járkálni, pedig előtte nem volt gond.

2010. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poetic ***** válasza:

Egyes nőgyógyászok sajnos ezt lesz*rják...ahogy a rákszűrést is...bár az utóbbi időben ebben már történt némi változás :)

Szóval, egyes orvosok azt javasolják hiába fejlődtek sokat utóbbi időben ezek a gyógyszerek, a szervezetednek jó az, ha "kúra" szerűen használod. Néhány év használat után tartasz szünetet, amennyit az orvos is javasol, ezek után érdemes váltani is, főleg, hogy évről évre jönnek ki jobb készítmények. Sok gyógyszerről évek múlva derül ki, hogy a szervezetre még sincs olyan jó hatással..ilyen volt a Diane35 is..remélem pontosan emlékszem a nevére.

2010. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és örülök hogy normális válaszokat kaptam :D:D
2010. aug. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!