Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Merjem elkezdeni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Merjem elkezdeni a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

20L

Családomban 1 valakinek volt trombózisa, másnak szívinfarktusa, mamamnak és papamnak is pészmékere van.olyan sok rosszat olvastam a tablettarol, ha valakinek van pozitív véleménye írja le, de ha negatív azt is


2021. júl. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltál vérvételen?

Cigizel?

2021. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Inkább ne.
2021. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csicuki ***** válasza:
20%
Ha a csaladodva nagy az esély ilyen dolgokra inkabb engedd el a gondolatot amelyik pasi nen hajlandó gumit húzni azzal nem kell figlalkozni több emberel is beszéltem akik régóta együtt vannak itt nem 5 évről van szó hanem 20-25ről ők azt mondták a gumi a legjobb. A fogitabi megterheli az idegrendszert pl az egyik ismerősöm paranoid skizofén lett tőle nyilván kell hozza egy hajlam is van aki idegesebb ingerületebb lesz tőle hosszú távon vagy meghízott talán egy vagy 2 olyan ismerősöm van aki nek pozitív lett a hatása pl megszűntek a patijai
2021. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem cigizek, csak stresszes nagyon az életem
2021. júl. 4. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most tervezek spirált rakatni. Eddig óvszert használunk de nem jött be egyikőnknek sem. Fogamzásgátló tablettát is szedtem anno 3 évig kb, nekem nem lett bajom tőle, nem híztam tőle egy dekát sem. Az arcom nem pattanásos egyébként sem így ezzel sem volt gond. De azért ismét nem szeretnék tablettázni.
2021. júl. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, most láttam, hogy 20 éves vagy. Akkor a spirál felejtős
2021. júl. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás és szívritmuszavar mellett szedek fogamzásgátlót. Semmi bajom nincs csak végre évek óta rendszeres a menzeszem. 3 éve már tuti szedem
2021. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!