Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki kell hagynom egy hónapot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kell hagynom egy hónapot a gyógyszerszedéssel sajnos. Legközelebb majd akkor kell bevennem az első tabit, amikor megjön? Szóval úgy kell elkezdeni szedni, mintha először szedném?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen úgy kell elkezdened. Sajnos nálam is ez áll a helyzet.
2008. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen ugy, csak az a problema, hogy a szunetben lehet, hogy nem fog megjonni vagy nem rendesen a tabletta megvonasa kovetkezteben.
2008. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen ugy kell elkezdeni!

egyszer én is kihagytam egy honapot! utána amikor ujra kezdtem szornyu rendszertelen volt a havim még vagy 4 honapig! szinte nem is volt, vagy itt-ott! mindig azt hittem terhes vagyok és hangulatingadozásaim voltak de nem kis mértékben, szoval nagyon felborult a hormonháztartásom:(

2008. dec. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, ne hagyd ki azt az egy hónapot, mert nagyon megbosszulja majd magát! Hormonproblémáid lesznek! Ez nem olyan, hogy szeded, aztán kihagysz 1-2 hónapot, majd megint elkezded szedni! Nem szabad vele játszani!
2008. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos muszáj...anyum és a barátom felesbe fizetik,és anyumnak most szüksége van egy műtétre,ami pénzbe kerül,a barátom meg még nem dolgozik,sőt én sem...
2008. dec. 9. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

jajj :o( Sajnálom! Milyen bogyót szedsz? Nekem még maradt egy teljes levél Yasminelle, amit én már nem szedek.

Mindegy írd le, hátha találok valakit az ismerőseim között, akinek van egy felesleges levele.

Privátban is írhatsz!

2008. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!