Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ismeri/szed valaki drovelis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri/szed valaki drovelis fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Még nagyon új, ezért semmi információt nem találtam róla. Véleményekre lennék kíváncsi.

2021. júl. 9. 17:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim válasza:

Szia kedves 10.


Igen ezt mind mind elolvastam róla.

De akkor sem normális folyamat ez, én ugy gondolom.

Amugy a 2. Levél inaktív tablettáknál megjött rendesen

Nem csak barna folyás van.

De most meg elmúlni nem akar már a 4. Aktív tablettát vettem be igy már a 8.napja tart.

Hat kiváncsi vagyok mikor jár le a pár hónap és rendeződik már.

Mert így eléggé rosszak a mindennapok is.

2021. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim válasza:

Kedves 11-es!


Annyi tapasztalatom lett így idő közben, hogy megjött a placebotabletta 3. szeménél a megvonásos, ami 3 napig tartott és nagyon kevés volt, azóta minimális pecsételés van, amit csak a wc papíron veszek észre, és 1 hónap után 2kg-t sikerült fogynom... Remélem rendeződik nálad minden. 🙂

2021. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:

Én ma szedem ezt a tablettát a 11. napja, mikor megjött, aznap este bevettem az elsőt. Azóta barnás pecsételés jelentkezik, hol jobban, hol kevésbé, de elég a tisztasági betét. Egyéb mellékhatása egyenlőre nincs.


#12-es válaszoló!

Változott az étvágyad, mióta szeded a Drovelis-t, vagy más tényezőknek tudható be a súlyvesztés?


Korábbi fogamzásgátlóknál jöttek fel rám bőven plusz kilók, most ennél a betegtájékoztatóban úgy fogalmaznak, hogy testsúlyváltozást okozhat... Így bevállaltam!

2021. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim válasza:
Szia 12 vagyok. Az étvágyam eléggé rossz, alig eszek mert már 6 éve Merckformint szedek. Sajnos inzulinrezisztenciám van. Az étvágyam ettől esett vissza, nem a Drovelistől.
2021. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim válasza:

Sziasztok


Van valaki akinek megszünt a pecsételés?

Én a 4. Levélnél tartok de rendes menses nincs talán egy hét van az uj levél kezdésnél amikor nincs semmi utánna végig pecsételés

Én ezt nem ertem

Másnál mi a helyzet??

Köszi a válaszokat

2021. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim válasza:

Sziasztok!


Én a második levél vége felé járok az aktív tablettától. Az a tapasztalatom, hogy ennél a második levélnél elkezdett fájni a mellem és nagyon érzékennyé vált, sőt apró "görcsök" is kitapinthatóak. Pecsételő vérzésem is van. Az első levélnél inkább barnás volt, most pedig inkább wc papíron látható véres folyás. Hívtam az orvos a panaszaimmal azt mondta, hogy, ha a harmadik levélnél is marad az imént fölsorolt tünetek akkor leváltjuk.


Valakinek vannak hasonlóan mell fájdalommal kapcsolatos panaszai?


Előre is köszönöm a választ, válaszokat.

2021. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim válasza:

Sziasztok!


Én a második levelet szedem. Az első levél inaktìv napjain nem nőtt meg, hanem a 2. levél első napján. Ma a 9. napja és azóta is pecsetelek. Néha kicsit görcsölget a hasam. Jó, hogy ìrtátok, hogy másnál is van ìgy,mert már én is tanàcstalan voltam mitől van, meg esetleg hagyjam abba. Végig szedem ezt meg a 3. levelet, aztán ha nem lesz változás, akkor irány vissza a doki.

2021. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim válasza:
Utolsó vagyok ismét. Tegnap már nem szedtem be a bogyót, mert nagyon elkezdtem vérezni. Én abbahagyom. Visszamegyek a dokihoz,iratok fel màst. Remélem nektek bevàlik.
2021. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim válasza:

Sziasztok!


Nagy reményeket fűztem a tabihoz, úgyhogy 6 havi adagot kiváltottam, de mostmár tudom, hogy nem kellett volna.

Az első levél után nem jött meg, a második levél után csak barnázás volt (2 hétig!).

Ahogy elkezdtem szedni az első levelet, nem sokkal utána nagyon ronda nagy pattanások jöttek ki az arcomon, amik nehezen múltak el, és mindig jött egy újabb. A fejem folyamatosan fájt.

A második levélnél, amikor ott volt az idő, hogy megjöjjön elkezdett fájni és görcsölni a hasam, de még így soha nem fájt, mint akkor. A legrosszabb az volt, hogy a legerősebb fájdalom csillapító sem segített.

Ezek után úgy döntöttem abba hagyom. Két hónap alatt két kg plussz lett rajtam.

Azóta eltelt egy hónap. A pattanások és a fej fájásom is elmúlt, rendesen megjött.

Sajnos én nem tudok pozitív véleményt írni róla, bár lehet csak én vagyok ennyire érzékeny erre a gyógyszerre.

Egyébként külföldi betegtájékoztatóban a vérzést mellékhatásként tüntetik fel, ebből én arra következtetek, hogy ezek szerint nem kell megjönnie havonta.

2021. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:

Sziasztok!

A harmadik levelemet szedem, már a 7. aktív tablettát vettem be ma, de még mindig pecsételek (nagyjából egy hete). Ti, akik hasonlóan jártatok, nektek végül rendeződött a 3. hónap után, vagy bármikor is a helyzet? Az első levél után nem volt gond, megjött a megvonásos vérzésem és el is múlt 4 nap alatt, most a 2. levél után ez a 7-8 nap...már picit soknak érzem, egyébként köztes vérzésem nem volt... A dokim azt mondta, hogy 2-3 hónap múlva jelentkezzek, hogy bevált-e, hát pont itt tartok, nem tudom kiváltsam-e a következő adagot vagy sem...szóval ha van valami tapasztalat nálatok azóta ezzel a vérezgetéssel, pecsételéssel, szívesen hallgatom! Köszi!

2021. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!