Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi arra az esély, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi arra az esély, hogy terhes lessz a nő, ha ki csúszott a gumi?

Figyelt kérdés

Le nyomtam egy kőrt egy barátommal, és mikor végeztünk, még kicsit össze bújva bent hagytam.

Viszont mikor le szált rólam, már össze ment a nemi szervem, és le csúszott a gumi, mikor leszállt rólam.

És persze így ki folyt egy kevést fehér cucc...

Van rá esély, hogy így teherbe?

Vagy csak akkor lehetséges ez, ha be van dugva a nemi szervem, és ott megyek el?


2021. júl. 25. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Az esély megvan rá, de nagyon minimális. Most inkább azt döntsd el, hogy fiú vagy-e vagy lány, mert egyszer így írsz, egyszer még úgy 🤷‍♂️
2021. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a használati utasításban, hogy így tilos!

Van rá esély.


"folyt egy kevést fehér cucc..."

Na, abban vajon mi lehet... oá, oá.


A nemi szerved a kutyát nem érdekli: ez a "kevést fehér cucc" az élet forrása.

2021. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Van esély
2021. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély,de kevés,mivel én úgy tudom,hogyha a spermiumot már több ideig "levegő"érte,vagy valami hasonló,akkor gyengül,vagy akár el hal a spermium erőssége.

Viszont egy tesztet azért csináltatnák.

2021. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!