Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este lefeküdtem a barátnőmmel de le csúszott a gumi! Lehet terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap második alkalommal feküdtem le a barátnőmmel! Védekeztünk is a gumit is rendesen (leírás alapján helyeztem fel) Egyik pillanatban még amikor oda tapintottam ott volt, de 1 perc múlva éreztem valami furcsább kellemes érzést. Oda pillantottam és láttam, hogy teljesen le van csúszva és anélkül szexeltünk. Nem élveztem, és hamar észre vettük. Teherbe eshet-e a barátnőm ettől?
2016. márc. 6. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

valószínűtlen, de nem lehetetlen.


A ciklus hányadik napján történt?

2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély rá, de lehet terhes. Miért csúszott le? Nem szokott csak úgy lecsúszni. 72 órás, ha biztos nem akar terhes lenni, de nagyon kicsi rá az esély, hogy az legyen.
2016. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak a bökkenő, hogy éppen a legtermékenyebb napjaiban van! De az aktus nem tartott tovább gumi nélkül, mint 1 perc sőt még lehet annyi sem
2016. márc. 6. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az előváladékod tartalmazhat spermiumokat, szóval minimálisan van esélye a megtermékenyülésnek.
2016. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csillagászatian kicsi az esélye.
2016. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gumi csak akkor csúszik le ha nem vagy elég kemény vagy nem jó a mérete
2016. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem történik erőteljes ejakuláció, akkor nagyon azaz nagyon valószínűtlen, hogy az előváladék eljusson a petesejtik, tehát alacsony a valószínűség, de mint már mondtuk nincs kizárva.
2016. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!