Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg nem kell 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kell 72 órás tabletta?

Figyelt kérdés
Nem volt behatolás, csak ujjazott a barátom. Ő nem ment el, csak állt neki, és csak előváladéka volt, ondó nem. Azt állitja, hogy nem nyúlt magához, mielőtt ujjazott volna. De ha mégis volt előváladék az ujján, és úgy dugta be nekem? Mindenki azt mondta, hogy nem kell, beszéltem a nőgyógyásszal, igaz undok volt, de ő is azt mondta, hogy szerinte felesleges. De én nagyon kétségbe vagyok esve, mert a ciklusom közepén vagyok. Tudom sok ilyen kérdés volt már, de nagyon stresszelek, valaki meg tudna nyugtatni?
2021. júl. 28. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges, ennyitol nagyon minimális az esély a terhességre, gyakorlatilag nulla, a 72 órás tabi meg minimum hónapokra szétcseszi a hormonrendszered.
2021. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nem kell aggódnod, ebből nem lesz baj :)
2021. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell


Ha ebből terhes leszel felnevelem én, de komolyan🤭esélytelen

2021. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Utolsó,ez vicces :)

Mi ebben a hónapban ovuláció környékén voltunk együtt védekezés nélkül vagy 4szer és (sajnos)nem lettem terhes,nyilván mindenkinél más de szinte esélytelen hogy te terhes legyél ennyitől!

2021. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ennyitől esélytelen a terhesség
2021. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok,de engem is nyugtatgatnak,hogy nincs gond,legyen úgy mindkettőnknek!🤗
2021. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Drukkoljunk, hogy megjöjjön a havibaj :) Majd megírom, és utolsó, te is megírhatod.
2021. júl. 30. 12:12
 8/16 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok..10.én kéne megjönnie,de már kezdenek jönni a pattanások és a hasam is fáj ott lent..nagyon remélem,hogy megjön!! Veled mi a helyzet kedves kérdező?:)
2021. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem 14-én kell megjönnie. Amúgy azóta beszéltem egy másik orvossal, és mondta, hogyha csak előváladék volt, és tényleg csak ujjazott, esélytelen a terhesség, de inkább vigyázzunk legközelebb, az a biztos, mert persze meglepetést mindig okozhat a természet.
2021. aug. 3. 13:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Reméljük így lesz🙏nagyon parázok,de még van 5 napom!:D
2021. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!