Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kétszer is hamarabb szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer is hamarabb szedtem be a fogamzásgátló tablettát. Okozhat bajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót, és eddig minden új levelet egy szombati napon kezdtem el.

Meg akartam azonban változtatni a vérzésem kezdetének napját, így a betegtájékoztatóban leírtak szerint egy nappan lerövidítettem az előző 7 napos szünetet, és szombat helyett pénteken kezdtem el az új levelet. Ennek következtében a következő megvonásos vérzésem is 1 nappal hamarabb jelentkezett, pont, mint ahogy szerettem volna.

Na de most véletlenül az ezután következő levelet nem ugyanúgy pénteken, hanem csütörtökön kezdtem el szedni. Van egy alkalmazásom letöltve a telefonra, ami direkt ezt számolja, de valamiért annyira biztos voltam benne, hogy aznap kell, hogy utána sem néztem...

Okozhat ez gondot, hogy két egymást követő ciklusban is változtattam a kezdés időpontján? :( Vagy csak annyi, hogy a következő vérzésem még egy nappal hamarabb jön majd.


Kicsit megijedtem, előre is köszi a segítséget.



2021. júl. 30. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem okoz tragédiát csak eltolja a ciklusodat.
2021. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből gond, valaki szünetet sem tart, de azért legközelebb inkább tartsd be a tájékoztatóban leírtakat a saját egészséged érdekében.
2021. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!