Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Akik nem szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik nem szednek fogamzásgátlót, és nem is akarnak gyereket, nem paráztok?

Figyelt kérdés

Még nem szedhetek tablettát egyes okok miatt. De igy meg eléggé félek a teherbeeséstől. Tudom, hogy az óvszer biztonságos, de nekem mégis kétségeim vannak. Jobb lenne az óvszer-tabletta kombinéció. Sajnos igy mindig görcsölök, és alig tudok ellazulni. A pasim megérti, viszont neki is sok fejtörést okozok ezzel :S

Arra lennék kiváncsi, hogy ti, akik nem használtok tablettát, hogy tudjátok leküzdeni a félelmeiteket?


2010. aug. 28. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ezt egyénileg tudod megoldani én ennyire azért nem paráztam , ne gondolj bele , amugy jobb ovszer kivul belul spermicides ,az megöli a kis genyákat :D
2010. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
helló... régóta élsz nemi életet? mertén az első iksz időben (nem emlékszek meddig pontosan.. de talán úgy egy évig) baromira féltem. tök pontos volt a menstruációm, mégis vettem néha egy tesztet, hogy tuti-e... aztán megnyugodtam. az óvszer biztonságos. nem 100%, de semmi se az. oda kell figyelni a használatára, és nem lesz gond. nopara. :)
2010. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szazsi94 ***** válasza:
Én is úgyanígy gondolkodok sajnos:S:S és én se tudok teljesen ellazulni, de nekem párom nagyon megértő és segítőkész, szóval megnyugtatott, hogy ő se bízik meg teljesen a gumiba..szóval mielőtt elmenne kiveszi..de van rajta gumi:) szóval ez így megnyugtatóbb szerintem:) Jó persze van olyan, hogy nem..:)de hát:P:)
2010. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Leila3 ***** válasza:
Én sem szedhetek tablettát,de a kérdésedre a válasz nagyon egyszerű. Hüvelygyűrűt írass fel nődokiddal,és kész ,nem kell majd semmitől sem félned,az biztonságos,és kényelmes is.
2010. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem...aztán mikor valami más módszeren törtük a fejünket, akkor megromlott a kapcsolatunk (nem ezért). nálam az volt a baj, hogy amikor elkezdetem szexelni, akkor sose jött meg pontosan, állandóan késett, és ez miatt megett az ideg, pedig nem volt soha kiszakadva a gumi. majd megőrültem, sokszor vettem tesztet. a mostani barátommal már tabblettával indítottunk. úgy voltam vele, hogy inkább kifizetem azt a 6ezer ftot, minth teherbe essek, vagy mégegyszer át kelljen ezt élnem, még ha szakítunk is.

19/L

2010. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha nem féltem, fogalmam sincs miért. Volt, hogy sokáig megszakítással védekeztünk, nekem soha nem fordult meg a fejemben, hogy esetleg terhes lehetek, ha meg az lettem volna az sem lett volna baj, de nem akartam az lenni. Nyugodj meg az óvszer tényleg tuti :)
2010. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elején én is paráztam rengeteget, szerintem mikor elkezdi az ember, meg hallja hogy még az előváladéktól is teherbeesel, akkor ha minden rendben megy a védekezés során, akkor is görcsöl, hogy mi van ha mégis... Ez az érzés idővel elmúlik :) Ha már x éve szexelsz, egy idő után rájössz, hogy nincs miért. Ne túráztasd magad ezen feleslegesen, a gumival tényleg biztonságban vagy.
2010. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17:16: Aki nem szedhet tablettát, általában hüvelygyűrűt sem használhat, mivel az is hormonos. Max akkor, ha a májával van vmi gond, hisz a hüvelygyűrű hormonjai a hüvelyben szívódnak fel, nem jutnak keresztül a májon.
2010. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak pár hónapja élek nemi életet, rem idővel elmúlik a para..
2010. aug. 30. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! sztem ne parázz, 1 évig óvszerrel védekeztem a barátommal, nem szedek tablettát sose szednék,na egy évig enm lettem terhes,most is csak azért jött össze mert mikor együtt voltunk nem védekeztünk és beteg voltam, szóval nyugi az óvszer nagyon is véd! sztem felesleges a sok hormon plusszba
2010. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!