Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 órával később szedtem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 órával később szedtem be a fogamzásgátlót, lehet gond?

Figyelt kérdés
Tudom ,h 12 óra van rá írva ,de teljesen kiment a fejemből! Veletek történt már ilyen ? Légyszi nyugtassatok meg ,nagyon megijedtem most hogy eszembe jutott.
2011. okt. 23. 23:33
 1/6 A kérdező kommentje:
és tegnap reggel feküdtem le utoljára a barátommal
2011. okt. 23. 23:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy 100% biztonságban, de a probléma esélye elég kicsi. A hátralevő időben védekezzetek máshogy is, pl. óvszerrel. Nem kell azért vacognod a rettegéstől, valószínűleg nem lesz semmi baj, de egy gyors vizsgálat a nőgyógyászodnál mindenre választ ad, az ultrahang 100% biztonsággal azonnal megmondja, hogy mi a szitu.
2011. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van ismerősom aki fogamzásgátló tablettát szed. van hogy 1-1 nap kimarad. attól nem lesz semmi baj. amugyis ha abbahagynád akkoris vagy 1 hónap amig teljesen kiürül a szervezetedből. ha meg ilyen terhességmegszakito tablettát akarsz ilyen terhesség utánit akkor nem tudom mert ahoz nem értek :D

de fogamzásgátló tablettánál az se nagy para ha kimarad 1 nap.

2011. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)))
2011. okt. 23. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, amit a második írt az azért elég felelőtlen viselkedés, szóval ne azt vedd viszonyítási alapnak.
2011. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont.

1. inkább menj/menjetek biztosra ( gondolom azért védekeztek mert még/már nem esne jól egy gyerek :P)

2. attól, h még nem ürült ki teljesen az nem azt jelenti, h meg is véd, csak kevesebb az esély rá mintha egyáltalán nem szedted volna.

3. megeshet h "könnyen foganós" vagy, akkor meg így jártál ... szal inkább menj tutira :)

2011. okt. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!