Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lett valami bajotok eseményutá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett valami bajotok eseményutánitól?

Figyelt kérdés
Májusban alkalmaznom kellett egy 72 órás tablettát, elég későn vettem be (65. óra talán az első szem, két darab szemből állt, a másodikat 12 órával később). Mindenki riogatott hogy “jaj, mennyire rossz és ördögtől való, lórugásnyi hormon” stb. de hála Istennek, lekopogom, semmi bajom nem lett tőle azon kívül, hogy érzékeny volt a mellem vagy egy hétig, és konkrétan a szívbaj kerülgetett a rámijesztéstől és a stressztől, hogy vajon megjön-e (megjött). Volt valakinél komolyabb gond, vagy csak a tapasztalatlan fotelhuszárok szeretnek az emberre jól ráijeszteni, miközben fogalmuk sincs a dologról, csak a neten olvastak ezt meg azt? (Tudom, hogy nem fogamzásgátló módszer, egyszer alkalmaztam eddig életem során, úgy alakult).

2021. aug. 4. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, bocsi, 59. órában volt az első, és 71. a második szem…
2021. aug. 4. 22:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor sem lett bajom amikor megittam 7 deci vodkát, mást meg 4 decinél a detoxba kellene szállítani. Nem egyformák az emberek, örülj neki hogy rendbe jött a ciklusod és rád speciel nem volt különösebb hatással. Ettől az esemény utánira ne úgy tekints hogy jöhet az bármikor rendszeresen, mert nem erre van kitalálva.
2021. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi bajom tőle.
2021. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2! Természetesen nem tekintek rá rendszeres fogamzásgátlóként, ezt a kérdésben is megírtam, egyszer történt meg, így alakult! Mellesleg azért kérdeztem, mert itt gyakorin már olyat láttam, hogy a nagynénjének a barátnőjének az ismerősének a szomszédja nem tudott emiatt teherbe esni, meddő maradt, soha többé nem lett normális ciklusa és egyéb rémsztori.
2021. aug. 4. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja annyi bajom volt hogy nem használt xd
2021. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem lett tőle semmi bajom, sőt, azóta (kb 8 hónapja) tankönyvi, 28 napos ciklusaim vannak. Nyilván ettől még csak akkor vennék be megint ilyen gyógyszert, ha nem lenne más opció. Szerintem ezen az oldalon (de biztos máshol is) irreális félelmet keltenek az emberekben az esemény utánival kapcsolatban, lassan már kérdést sem tehet fel ezzel kapcsolatban az ember anélkül, hogy azonnal odakommentelje pár szakértő a körülmények ismerete nélkül, hogy "gratulálok, soha többé nem lesznek normális ciklusaid", "védekezni kellett volna, minek szexelnek hülyék is".
2021. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os, pontosan ugyanezt gondolom én is, valahogy itt Gyakorin imádnak az emberek félelmet kelteni, meg kioktatni. Ugyanez igaz a fogamzasgatlora is, hat őszintén szólva nem tudom hogy mitől jobb a nyálkás figyelni meg hőmérőzni meg minden egyéb hormonmentes hülyeség, amit a YouTube lenyom a torkunkon…

5os: valószínűleg akkor rosszul használtad (már terhes voltál, később vetted be, vagy ki tudja)

2021. aug. 5. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!