Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be eseményutáni tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be eseményutáni tablettát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal már évek óta gumit használunk és még nem volt ilyen. Az aktus után az óvszeren kívül fehéres váladék volt, ez még nem is volt furcsa hiszen sokszor van az hogy az az én váladékom. Viszont az óvszerben fölül nem látszodott, hogy a barátom elment volna pedig elment és mikor levette akkor kiömlött. A gumi nem volt lyukas engedtünk bele vizet. Viszont nem tudom, hogy belém ment-e. A menstruációm 8 nap múlva jönne meg, 7 nappal ezelőtt ovuláltam. Szerintettek biztonság kedvéért vegyek be eseményutánit vagy sem?

2021. máj. 29. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt lyukas, akkor nem volt lyukas - besűrűsödött hüvelyváladék volt a felszínén. Ha leveszi és úgy "ömlik" ki akkor úgyis mindegy, az kint van és nem "bent". Nem kell esemény utáni nyugi.
2021. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy 7 napja volt a tüszőrepedésed, akkor no para :) Tüszőrepedés után 4 napig necces, hetedik napon gyakorlatilag kizárt, hogy teherbe ess.
2021. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!