Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig szükséges kiegészítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palfydanka kérdése:

Meddig szükséges kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogamzásgátlót szedni (Belara), most fogom elkezdeni a második levéllel. Meddig szükséges még emellé kiegészítő védekezés? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. aug. 20. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a ciklus első napján veszed be akkor 14 napig még védekezzetek! De lehet jobb ha tovább is.. Én szülés után kezdtem el szedni, és mivel nem volt ciklusom ezért csak úgy elkezdtem és mellette nem védekeztünk. igazábol nem tudjuk pontosan mikor de kb a 10. nap előtt jöhetett össze...
2021. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!