Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy nap véletlen 2 gyogysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nap véletlen 2 gyogyszert szedtem be akkor mäsnap ne vegyek be?

Figyelt kérdés
most akartam bevenni a tabit,és lättam hogy a mai kivan szedve a levélböl.innen gondolom valami folytn hogy tegnap kettöt vehettem be(märmint egyet elöbb aztän elfelejtettem és késöbb kinyitottam a mäikat is-ai mära lett volna!!)még sosem volt ilyen velem,de gondolom hogy ez lehet hiszen a mai tabi nncs ott..most mit tegyek?akkor szedjem be most azt ami holnapra lenne?vagy hagyjam ki a mait?
2008. dec. 10. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha mindegy mikorra fogy el akkor szedd be a holnapit. és majd egy nappal előbb elfogy.

De én amondó vagyok, hogy ha holnaptól szeded úgy ahogy kell és ma kihagyod nem lesz semmi gond, mert véd az attól. Persze legyél óvatos, de szerintem mindig jobb így mintha bevennél 2t.

2008. dec. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt csinalod, hogy szeded rendesen minden nap tovabb es igy egy nappal hamarabb elfogy( velem mar volt ilyen, nem lett semmi gond, de a 2 db tabi utan egy hetig mashogy is vedekeztem) vagy kihagyod a kovetkezot es rendesen szeded ezutan, de lehet hogy a szervezeted igy kisse osszezavarodik es lesz egy kis pecsetelo verzes.
2008. dec. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!