Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Már 4hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már 4hónapja szedek gyógyszert, de kisebb problémáim vannak. Eső hónap után rendesen megjött. Második hónapban véletlen kihagytam 3 napot. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
..és megjött, utána rögtön elkezdtem szedni és ameddig el nem fogyott a 2. hónapi adag, addig abba se hagytam.Utána csak nagyon kevés mennyiségbe volt.Aztán elkezdtem a 3. hónap szedését is , de hónap végén nem jött meg és a terhességi tesztek is negatív jelet mutattak. Most a 4. hónapos adaggal fogok végezni , de félek , hogy nem fog megjönni. Orvoshoz kéne mennem ? Mit tegyek? Lehet csak a gyógyszer hibája ?
2009. okt. 12. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
igen menj orvoshoz és ultrahangra vagy vérvételre amiből biztosan kiderül a terhesség, mert előfordul hogy a gyorsteszt nem mutatja ki. mindenképpen doki!
2009. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátommal szinte mindig használtunk óvszert , ha meg nem mindig jóval a dolog előtt kivette.... tényleg nem tudom mi lehet...
2009. okt. 12. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Megjött, és egyből elkezdted szedni, míg el nem fogyott a második hónapi adag??? Nem biztos, hogy jól értelmezem, de ha igen, akkor

- nem akkor kell elkezdeni mikor megjön (gondolom itt a 3 hónapról volt szó, hisz első után rendesen megjött, a másodikban hagytál ki 3-at)

- most akkor 2 hónapot folyamatosan szedted? (írtad, hogy addig szedted, míg a 2. havi nem fogyott el)

Kicsit bonyolultan fogalmaztad, vagy már így 23:21-kor kicsit fáradt vagyok, és azért nem értem (akkor bocsi).

De én is azt javaslom, hogy menj orvoshoz természetesen ha gond van. Viszont csak azt írtad, hogy félsz, hogy nem jön meg. Miért ne jönne meg?

2009. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2009. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Elég rendesen félreértetted amit írtam :D

a 2. hónapban a vége fele hagytam ki véletlen 3 gyógyszert egy kirándulás miatt, de ahogy hazaértem folytattam azt a hónapi adagot. csak közbe megjött... de mivel a gyógyszer használati utasításába is ez van írva ezért megtettem :D és aztán kivártam az 1 hét szünetet a 2. és a 3. hónap között... csak a 3. hónap végén nem jött meg rendesen ... és ezért félek h lehet becsúszott valami , de a terhességi tesztek negatívot mutattak....... reménykedek h csak a megkavarodás miatt maradt el és most rendesen megjön :)

2009. okt. 18. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!