Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel terhesség?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet hallok, hogy mindent jól csináltunk, mégis terhes lettem...

Mi párommal nagyon félünk, hogy teherbe esek, mert nagyon fiatalok vagyunk. Óvszert használunk, kihuzza a vége előtt, időben felveszi (behatolás előtt), a végén vizet töltünk az óvszerbe, hogy megnézzük nem szakadt e ki vagy nincs e rajta valami szakadás. Az aktus előtt pedig szokott kezez mosni a párom, nehogy valami baj szülessen ebből. Látható, hogy mindent megteszunk az ügy érdekében. De így is annyira félek, hogy baj lesz, ahányszor egy napot is késik, tiszta ideg vagyok. Annyi ilyet hallottam, hogy valahogy terhesek lettek. Szerintetek? Ugye így tényleg nem leszek terhes?



2021. szept. 21. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz a teherbeeséstől ne szexelj. Azért ennyire nem könnyű teherbeesni. Ha kiszakadna a gumi észre vennétek, utána pedig el tudtok menni eseményutáni tablettáért.
2021. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így sose fogod élvezni a szexet. Az életben mindenben van kockázat. Ti megtesztek mindnent, ez dicséretes. Emellett majdnem esélytelen teherbe esni. Ha mégis pl kiszakad a gumi, végső esetben ott az esemény utáni.
2021. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel (ha megfelelően alkalmazzák) esély teherbe esni kb. mint eltalál egy meteroit miközben fél lábon egyensúlyozol éppen és közben koktélt szürcsölgetsz. Óvszer mellett akkor esnek teherbe ha elszakad, v. lecsúszik és nem veszik időben észre.
2021. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el mindent, amit hallasz. Helyesen használt, sérülésmentes óvszer mellett nem lehet teherbe esni.
2021. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ti betegek vagytok! Legalább 7.-ben figyeltetek volna biológia órán. Két retardált....
2021. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 az értelmi színvonaladhoz gratulálok, szerintem pályázhatnál valami bunkósági díjra, tuti van...


A gumi fizikai védelmet nyújt a terhesség elkerülése érdekében, ha a pasid helyesen használja és jót vesz (tehát nem ilyen saját márkás, 500 ft/10 db-os szart), akkor gyakorlatilag kizárt, hogy terhes legyél.


Ha a gumi nem marad benn, nem csúszik le közben, nem veszi le, nem veszi fel fordítva, majd aztán kifordítva újra fel és tényleg nem folyik ki belőle utána a víz, nem leszel terhes.


Amúgy szerintem megéri rászánni a Durexre, ilyen szempontból olcsóbb, mint a gyerektartás.

2021. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, csakis durexet használunk :)

Köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 22. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb.17 éve óvszerezünk. Egy alkalommal szakadt ki, még tűzijáték előtt. Akkor a párom felíratott egy 72 órást, mert elvileg termékeny időszakban volt, bár ebben se volt biztos. Brutál hormonbomba a 72 órás, de pár hónapon belül helyreállt minden, és gyerek se lett.

Egy alkalommal elkalandoztam, és ügyetlenül húztam ki a szerszámot, amikor már a gumiban volt a cucc, és lecsúszott. A gyűrű kint volt, óvatosan kihúztam, nem lett terhes.

Ezeket leszámítva egyetlen egyszer se volt semmi gond a gumival.Annyi a lényeg, hogy ujjal össze kell csippenteni a végén a zsákocskát, hogy ne szoruljon alá levegő.Ez után szorosan rá kell tekerni a felkeményedett szerszámra tövig.Ha eltévesztitek a tekerési irányt és hozzáért a makkhoz, akkor jobb cserélni az előváladék miatt. Puha, félig merev szerszámra nem biztonságos feltekerni, mert levegő szorulhat alá, ami aktus közben kemény állapotban kiszakadhat.

2021. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!