Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal ma feküdtünk le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ma feküdtünk le óvszerrel és kihúzta belőlem mielőtt elment,de utána vettük észre hogy ki van szakadva a gumi. Mennyi esély van rá hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Néhány oldalon azt láttam,hogy az előváladékba nincs annyi hogy megtermékenyítsen,más helyen meg azt hogy nagyok sok esély van rá hogy mégis.Holnap iratok fel esemény utánit. Mennyire boríthatja fel a ciklusomat és mikorra várjam a következő vérzésem? (mindig stabil,19-20 környékén szokott megjönni) mennyire kéne aggódnom? Eléggé rágörcsöltem erre,meg hogy lehetek e terhes,van rá okom?

2020. nov. 7. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Minimális az esély, mivel az előváladék lehet az óvszer nem szakadt részén maradt. Ugyanakkor én iratnék gyógyszert.


Egyébként biztos 19-20 naposok a ciklusaid? Ez elég kevés. Onnantól számolod, amikor az első napja van a mensidnek?

2020. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1-es! Szerintem arra gondolt hogy minden hónapban 19-20.-a környékén jön meg neki.
2020. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es igen arra gondoltam.:) mennyire boríthatja fel a ciklusomat a gyógyszer?
2020. nov. 7. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Azaz kb. a megszakításos kockázatával azonos. Fennáll a kockázata, de ha csak egyszer történt akkor elhanyagolható ezért nem kell esemény utánit beszedned (ettől még ne álljatok neki megszakításosnak túl sűrűn, mert előbb utóbb beüthet a krach).

Az esemény utáni egy homorn-atombomba, totál széttrollkodja a ciklusod, van akinek fél év is kell mire helyreáll utána.

2020. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előváladékban az esetek 99%-ában nincs spermium. Akkor lehet, ha előtte egyszer elment már a srác és azóta nem vizelt.

Ha tényleg nem ment el benned, akkor fölösleges atombomba az esemény utáni.

2020. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nálam még a minimális esély is sok,amilyen szerencsétlen vagyok. Elélvezett előtte kb 2-3 órával,és nem vizelt utána.Kicsit se kockáztathatom hogy terhes legyek,és ezért félek pluszba még mindenre rá szoktam stresszelni,kb mióta megtörtént másra se gondolok.
2020. nov. 7. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az óvszer belsejében spermicid van,és ez mégjobban csökkenti az esélyt.
2020. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 A legtöbb óvszer nem tartalmaz spermicidet. Amelyik igen, azon külön feltüntetik, nagy betűkkel, hiszen ebben tér el a többitől.


Valóban minimális az esélye a teherbe esésnek. De ha fiatal vagy, és nem akarsz kockáztatni, nyugodtan vegyél be esemény utánit. Mivel mindenkire máshogy hat, nem lehet tudni, hogy neked hogy alakul a ciklusod. Lehet, hogy két nap múlva megjön, de az is lehet, hogy két hónapig nem. Egyik sem jelenti azt, hogy nem működött a gyógyszer.

Tényleg nagy hatású hormon készítmény, de azért arra is van esély, hogy nem lesz tőle semmi bajod.

2020. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!