Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyakran tehetem meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran tehetem meg, hogy nem tartok gyógyszerszünetet?

Figyelt kérdés
Májusban volt egy ilyen, most pedig ha lehetne, megint így kellene csinálnom... (már négy éve szedem, ez idő alatt összesen kétszer nem tartottam szünetet)
2010. szept. 1. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a dokinö mikor ezt csináltam h ok ,de többet elö ne forduljon. sokat árt , mert megzavarodik a szervezet
2010. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

A mai alacsony hormontartalmú gyógyszerekkel tudtommal (és az orvosok is ez mondogatják) már nem kell ilyet csinálni egyáltalán .

Aztán hogy ebből mi igaz , és hány nő lesz 4-5-10 év múlva a gyógyszertő meddő az a jövö kérdése ... Igazából ezt sztem az orvosok se tudják , max találgatnak .

2010. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A dokim szerint leginkább soha nem kellene ilyet csinálni.Nem engedni leválni a nyálkahártyát nem egy egészséges dolog és a következő levélnél közti vérzésed lehet,ami legalább olyan kellemeetlen,mint a mensi és még azt sem lehet tudni,hogy meddig tart majd.

Ha azt mondom ne csináld,akkor nem fogod?Ha megítélésed szerint muszáj,akkor úgysem tartasz szünetet,úgyhogy én inkább nem is kampányolok tovább a 7 napos szünet mellett.

2010. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nem ajánlatos, mert a hormonokkal játszol, de ha muszáj, akkor meg fogod tenni. én az elején annyira béna voltam, hogy nem tudtam h kell szedni, mert nekem 28 db tabim van, 24+4, és annyira béna voltam, hogy nem szedtem be a placebókat, csak 2, s akkor megvonásos, s elkezdtem az új csomagot, így szedtem 3 hónapig, nem vagyok büszke rá... na de az a lényeg, h nem észleltem változást... még... mondjuk9 hónapja szedem már. szóval... fene tudja
2010. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvosok leginkább egyszer sem ajánlják. De nagyon max egy évben egyszer. Ne csináld.
2010. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
erről nem beszéltem még orvossal, a betegtájékoztató írja, hogy lehet csinálni, ezért voltam rá kíváncsi, a nődokik mit mondanak erre. köszönöm a válaszokat, ez a második napja a gyógyszerszünetemnek :)
2010. szept. 2. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!