Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykrém?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykrém?

Figyelt kérdés
Csak annyit szeretnék tudni, hogy mennyire lenne biztonságos ezt használni megszakításos módszerrel? Tehát nem csak önmagában. Illetve ha tényleg egyáltalán nem biztonságos, akkor valami hasonlót tudnátok ajánlani? Óvszer és fogamzásgátló kilőve.

2021. okt. 1. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem lőném ki az óvszert mert az a legbiztosabb. A semminél jobb a Pharmatex, de csak kombináltan - pesszáriummal együtt - ad igazi védelmet.
2021. okt. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk használt. Nem lettem terhes viszont csíptem tőle szóval valami no name-re váltottunk attól se lettem terhes. Ezt úgy 2 évig
2021. okt. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz.

Valamint még annyit szeretnék, hogy: 1, megszakításos modszerrel "védekeznénk"

2, a menstruációm 5-6. Napján lenne az aktus= szóval így elég kevés esély van hogy teherbe essek?

3, talán akkor használnám ezt a krémet, de muszáj lenne? Tudom még jobban növelné a védelmet de nem nagyon akarom..olvastam, hogy aktus előtt kell használni, aktus után hülyeség lenne?

2021. okt. 1. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen csináltuk nem.néztem mikor menstruálok.
2021. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én,45 éves vagyok pharmatex krémet + caya pesszáriumot használok, kb.2éve, idáig 2021.10.01.

nem estem teherbe, a pharmatex krém használati útmutatót nagyon olvasd el,aktus előtt használd és ne utána!

2021. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A no name márkát egyébként jankától rendeltem. Hormonmentes.hu semmi terhesség
2021. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!