Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett tapasztaltatok fejfájást? A fejetek melyik részén fájt, milyen gyakran jelentkezett, rendszeres vagy csak néha-néha?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak csajok akik nem bírják, komoly mellékhatásai is lehetnek, szóval érdemes lehet elmenned a nőgyógyászhoz, hogy keressetek valami mást, vagy egyszerűen állj le és térjetek át gumira.
2010. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nekem fáj a fejem... Bár nem tudom hogy attól van-e (ugyanis nem szedem) ... Jah és amúgy fiú vagyok :D
2010. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, nekem rendszeresen fájt a fejem a fogamzásgátlótól, mert onnantól nem hivatkozhattam arra, hogy nincs óvszer.


(Komolyra váltva: Nekem állítólag a fogamzásgátló miatt fájt a fejem, néha migrénesen, főleg a tarkóm és a halántékom táján. De kétlem, hogy lenne összefüggés, mivel abbahagytam a gyógyszert, de most is ugyanez van.)

2010. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm még a fiúnak is, bár lepontoztalak, bocsi:( nem tudom nekem mitől van, 9 hónapja szedem a gyógyszert, de csak mostanában kezdte el ezt a marhaságot, és kéthetente jelentkezik, s kb.4 órán keresztül fáj, közben hányinger, szédülés, s minden van. szal nagyon rossz. de nem tudom mire fogni, régebb is voltak ilyen megmozdulások, de ez kezd rendszeressé válni
2010. szept. 1. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a tájékoztatót. Abban valószínűleg benne van, hogy fejfájást, migrént okozhat. (Legalábbis én akárhányat olvastam eddig, mindegyikben benne volt).

Esetleg másik tablettával próbálkozz meg, vagy keressetek más védekezési módszert. De előbb jó lenne meggyőződni róla, hogy tényleg a tabitól van-e.

2010. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de most azt mondom, hogy igen, nekem is fáj, az mit segít rajtad? Honnan veszed, hogy pont a gyógyszertől? Ha korábban is fájt a fejed, akkor azért fáj, mert hajlamos vagy rá. ha holnap benyilall a bal nagylábujjad, azt is a gyógyszerre fogod? Nem kell kényszeresen a tested reakciót figyelgetni és mindent a gyógyszerre fogni. Amúgy nekem ma konkrétan szétment a fejem, 3 fájdalomcsillapító mulasztotta el úgy ahogy. Most fogjam én is rögtön a gyógyszerre? (én is szedek foggátlót)
2010. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, képzeld kívülről fújom a betegtájékoztatót, s asszem a kérdésem még mindig ésszerűbb mint a férfiak teherbeesését firtató 13 kiscsávóé. és azért kérdeztem, mert minden tájékoztatóban benne van, h fejfájás, migrén, én arra lettem volna kíváncsi, h milyen rendszeresen, s mennyire erős, aki erre válaszolt, megköszönöm szépen. hasznos volt. akik meg nem, azoknak jobb lett volna nem is koptatni a billentyűket
2010. szept. 1. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!