Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert nem jon meg? Fogamzasgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jon meg? Fogamzasgatlot szedek, mindig reggel max 8ig megszokott jonni, es most meg nem jott meg? Tesztet is csinaltam, de negativ, mi oka lehet annak h most kesik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen nekem is volt, hogy hétfő reggel helyett vasárnap reggel jött meg, vagy éppen hétfő reggel helyett csak késő du.

Én is gyógyszert szedek, ne idegeskedj, meg fog jönni :)

Mióta szeded?

2010. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 nielindi ***** válasza:
100%
nem 2 hetet késett, csak 2 órát... -.-
2010. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1000 és egy oka lehet, gyógyszer mellett is késhet napokat, sőt, akár ki is maradhat. Ne izgulj.
2010. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jo de ahogy kesett 2 orat ugy meg keshet 2 hetet is, es olyan idegesito, h nem tudom h 3 ora mulva jon meg vagy majd 2 het mulva, eddig soha nem huzodott el.
2010. szept. 3. 10:29
 5/18 A kérdező kommentje:
7 honapja h szedem
2010. szept. 3. 10:29
 6/18 A kérdező kommentje:
Az is igaz h ebbe a honapba eleg rendszertelenul szedtem, olyan ertelembe h mindig 7kor szoktam bevenni es akkor ebbe a honapba hol 9kor hol 8kor stb vettem be, es vizsgaim is voltak, lehet ez is az oka?
2010. szept. 3. 10:30
 7/18 A kérdező kommentje:
De arra is gondolok h mi van hogy ha a teszt mutassa tevesen
2010. szept. 3. 10:31
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg massal is elofordult?
2010. szept. 3. 10:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne hisztizz, az nem segít.

Másrészt ugye nem gondolod komolyan, hogy két óra az késésnek számít?

Harmadrészt a teszt az két hétnél fiatalabb terhességet nem mutat ki.

Negyedrészt ha előírás szerint szedted a gyógyszert, akkor nem lehetsz terhes.


Az, hogy nem percre pontosan szedted a gyógyszert, simán okozhatja, hogy nem pont akkor jön meg, ahogy szokott. De lehet millió más oka is. A tested nem gép, nem atomóra, nem tudom hogy gondolod ezt. Ha percre pontosan szeded, akkor is csak hozzávetőlegesen lehet SEJTENI, hogy VÁRHATÓAN mikor fog megjönni a 7 napos szünet alatt. Nincs ezzel semmi baj.

2010. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Szia!Nekem abba is kellet hagynom agyógyszer szedését,mert gyógyszer előtt úgy ömlött belőlem a vér,hogy sokszor a wc-ről sem tudtam felállni.Gyógyszert kezdtem szedni,kb.8-9 hónapra rá,meg meg sem jött2*,és abba is hagytam,másikat írattam fel egy hós szünet után.Te milyet szedsz?Nekem van egy doboz SENSONETTE 75 tabim bontatlanul.Kismama vagyok,szívesen eladom..baba lesz utána spirált akarok.
2010. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!