Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tegnap este elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnap este elfelejtettem bevenni a fogamzasgatlot. Ma reggel, vagyis 11orara bevettem. Kerdesem az lenne, hogy ebbe a honapba kell-e kiegeszitho vetekezest alkalmazni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, pontosan leírja mindezt a betegtájékoztató.
2011. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 barbi5110 válasza:
Szia! Nálam gyakran előfordul hogy elfelejtem bevenni este és reggel pótolom azt. Ne idegeskedj mert nem lesz semmi baj és semmi kiegészítő védekezést nem kell tenni!
2011. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha több mint 12 óra volt a késés,akkor kell kiegészítő védekezés abban az esetben,ha az első vagy a harmadik héten késtél vele.Ez le van írva a tájékoztatóban.
2011. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ez velem előfordulna (egyszer megesett, mert nem aludtam itthon, és nem vittem magammal a gyógyszert), akkor utána mindenképp használnék kiegészítő védekezést a hónap végéig akár kell, akár nem. az én gyógyszeremen azt írják. 11 óra már majdnem 12, én nem kockáztatnék a helyedben.
2011. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól függ mióta szeded. Én 4 éve szedem a tabim és már kb 100x ha nem többször felejtettem el beszedni, és soha nem használtunk másik fogamzásgátló módszert ilyenkor, és gyerekem sincs még. Úgyhogy ne ess pánikba :)
2011. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem függ attól mennyi ideje szeded, ez akkora hülyeség -.- Nem hiába szedi az ember 21 napon keresztül.
2011. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!