Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abbahagyom a Lindynette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abbahagyom a Lindynette 20 szedését, mennyi idő után áll be a menzeszem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 16:47
 1/6 anonim válasza:
Nekem ugyanúgy jött meg miután abbahagytam, mit mikor szedtem. Sőt azóta mióta nem szedem sokkal pontosabb mint mielőtt szedtem. Ráadásul szinte órára pontosan ugyanúgy jön meg.
2010. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem utána össze-vissza jött meg, de még ma sem rendeződött a dolog. Azt hozzáteszem hogy előtte sem volt túl pontos.
2010. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem előtte pontos volt...remélem, úgy lesz ahogy az első válaszoló írta
2010. szept. 4. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem állt helyre.Elötte pontos volt,utána pedig egyszerűen nem volt.Orvosi segítség kellett,ideig-óráig működött is a dolog,de a kezelés abbahagyása után megint nem jött semmi és ez a mai napig tart.Úgyhogy "nyugodtan" kijelenthetem,hogy sikerült kinyírnom a hormonháztartásom a tabival.
2010. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem előtte rendszertelen volt, miután abbahagytam (mindig bevéreztem) beállt 50!!! napra.
2010. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50 nap? Ez azt jelenti,hogy majdnem minden második hónapban menstruálsz csak.Ez nem zavar?35 napnál hosszabb ciklus már kóros.
2010. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!