Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe lehet esni, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe lehet esni, ha egy olyan medencében vagy fürdőkádban vagy, amiben sperma van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért fürdesz olyan vízben, amiben sperma van?
2010. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Kicsi az esélye de nem elhanyagolható!
2010. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, kérdezz már körbe a tág családban, hogy akiknek gyerekük van, azok mennyi ideig próbálkoztak. Annyira nem egyszerű dolog ez. Elméletileg lehetsz terhes. Elméletileg én kínai vagyok, mivel minden ötödik ember az, és körülöttem senki sem kínai. Nem leszel terhes, ha öcsi rosszalkodik előtted a fürdőben.
2010. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha már feljött a víz tetejére és nem halászod le a nuniddal: nem.
2010. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 30-on felüliek emlékezhetnek még Dr. Veres Pálra.

Az ő szellemében a válasz: Teherbe lehet esni!! De csak akkor, ha a kádban nem csak a sperma van, hanem egy pasi is rajtad.

2010. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha egy kád spermában fürdesz, akkor van rá esély. de szerintem te másfajta tejben akarsz fürödni, nem kantejben.
2010. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem így már több mint 20 gyerekem van. minden medencébe beleverem, amit csak találok. :-|
2010. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!