Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert vegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, de mivel elsősorban nekem fontos, hogy ne essek teherbe, én (is) gondoskodnék a védelemről. Ha lesz szex, akkor mindkettőnknek most lesz az első. Tudom, így a méretet nem lehet belőni, inkább a márkákra lennék kíváncsi. Melyik a legmegbízhatóbb? Melyik típus?

Illetve úgy általánosan, van még valami, amire figyelnünk kell?

19L



2021. nov. 24. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Durex, masculan, lifestyle mindegyik megbízható.
2021. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
O.V. szer(intem) meleg
2021. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Lidl noname óvszer is egész jó, meg kicsit talán nagyobb, mint a márkásak.


Nem túl bonyolult szabályokat kell betartani:

1. Felhúzáskor figyelni kell, merre csavarodik le, ha kicsit lecsavarjátok előtte, akkor látszódni fog

2. Ha rosszul húzza fel a srác, akkor kuka és újra próba egy másikkal, hogy ne legyen később idegeskedés

3. Nem erőltetjük szárazan befele, mert elszakad. Behatolás óvatosan, finoman!

4. Néha meg kell fogni a tövét és ellenőrizni kell, hogy nem csúszott-e le, ha igen, akkor így meghúzni a tövénél. Nálam lecsúszni főleg lovaglóban szokott valamiért.

5. Ha biztosra akartok menni, akkor ejakuláció előtt húzzátok ki!

6. Ha ejakuláció előtt nem húzzátok ki, akkor előtte gyorsan legyen egy ellenőrzés, hogy rajta van-e a srácon.

7. Ha parásak vagytok, de nem undorodtok a cucctól, akkor szex után lehet olyat, hogy tesztek az óvszerbe egy kis vizet és megnyomkodjátok, hogy ereszt-e valahol. Opcionális. Én néha megcsinálom, ha olyanom van.

2021. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami meg nagyon fontos hogy mikor akar te vagy akar a parod húzza fel a srac farkara a gumit akkor az elejet fogjatok/nyomjatok ossuue amibe ugye majd a cucc lesz mert ha abba levego marad mikor felhuzza akkor nagyobb esellyel fog az aktus alatt kiszakadni
2021. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!