Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megváltozik a hüvelyi folyásom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozik a hüvelyi folyásom fogamzásgátló szedése miatt? (Mercilon)

Figyelt kérdés
5 hónapja szedek fogamzásgátlót és észrevettem hogy, más az állaga és a illata folyásomnak. Szóval normális csak átlátszó és nagyon folyós állaga van és a szaga se olyan sós. Lehet a fogamzásgátlótól? Fertőzés az tudom nem lehet mert, az nem ilyen lenne. Bocsi h ennyire kirészleteztem...
2008. dec. 13. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg. Amúgy benne van a tájékoztatójában, talán el kéne olvasni, ha már (bármilyen) gyógyszert szedsz.
2008. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ISTENEM el olvastam AZT A KÚRVA TÁJÉKOZTATOTT!!!! de ez csak az első 3 napra vonatkozik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem az 5. re istenem úristen úúrrrriiiiissstttteeenn

2008. dec. 13. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem tetszik a válasz, nem kell kérdezni. Amúgy meg a tájékoztató nem csak az első három hónapra vonatkozik. Én is szedtem ezt a gyógyszert, ami egyébként elég sok embernek nem vált be. Úgyhogy tudom mi van a tájékoztatóban.
2008. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs csak nem olyan választ vártam amiben jól leszidnak mintha, az anyám lennél lol :D Nálam igen is bevált a tabi csak furcsáltam hogy, ennyire megváltozott sőt a 3 dokim is azt mondta hogy, az egyik legjobb fogamzásgátló a Mercilon. Meg kissé furcsán érintet hogy, ez a 5. hónapban jön ki mikor eddig semmi baj nem volt. na mind1 ez se olyan vészes túl élem.
2008. dec. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!