Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ciklusom 8.napjan szexeltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklusom 8.napjan szexeltunk a barátommal. Hamar elment, szóval még egy menetet csináltunk, viszont közben észrevette, hogy egy két centiméterrel lejjebb csúszott az óvszer, szóval megálltunk, es visszarakta. Ugye nem lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Ugyan szokott ferfotlenitozni két menet között, a kezét is megmossa, de nem hiszem, hogy annyira rendesen megcsinálta volna ezt ott lent is... Félek, hogy ott maradt pár sperma (bár annyira lentre remélem nem tudott kerülni). Atlagosan 30 naponta jön meg.

2021. nov. 29. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Babakocsit tudok olcsón eladót, ha esetleg érdekelne 👌
2021. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Húzott új gumit a második menetre, nem?

Akk az első menet tára a gumi spermatankjában volt, nem pedig a farka tövénéll.

2021. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, húzott új gumit
2021. nov. 29. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi, nincs mitől tartani.
2021. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rajta maradt a gumi és a potenciális gyerkőcök mind a gumiban landoltak? Akkor nincs gond. Az óvszer elég jól tapad, nem csúszik ki spermaszökevény akkor sem ha félig lecsúszik. Bibi akkor van ha teljesen lejön ezért kell ellenőrizni "csúcstámadás" előtt hogy megvan-e, utána két ujjal megfogni a tövét és úgy kihúzni.
2021. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy szex alatt olyan 25x szoktam visszarángatni magamra. Akkor van baj, ha annyira lecsúszik, hogy kijön mellette az anyag, de ahhoz, hogy megtermékenyítsen, akkor is az kell, hogy a sunid külső vonalától beljebb legyen. Ha ez megtörténik, akkor általában teljesen lecsúszik és beragad a hüvelybe.


A 8. nap amúgy talán még nem különösen termékeny, ha 14+14 naposak a ciklusaid.

2021. nov. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A barátnőm megváltozott?

Helloka, van egy 5 éves kapcsolatom. Barátnőm jelenleg terhes, és felszedett pár kilót. De jól mutat, szépen kitölti a ruhákat. Ezzel neki viszont baja van. Segíteni szeretnék neki, hogy belássa jól néz ki. 2 hónapja 3 naponta méri a centiket combon, hasin, derekán...

Terhesség alatt combhízás! Harmadik trimeszterig minden szépen alakult, de most nagyon megugrott. El fog tűnni?

35 hetes kismama vagyok, és nagyon megijedtem hogy az elmúlt pár hétben 3-4cmt sikerült felszednem a combomra. Egész terhesség alatt nagyon figyeltem mit eszem, most tartok plusz 10 kilónál a kezdősúlyomtól, aminek a fele az elmúlt 1 hónapban jött fel. Heti többször...

32 vagy 33 hetesen nektek mennyi volt a baba sulya es merete? Mennyi a normal atlag?

Nekem a dokim soha nem becsuli meg,mert azt mondja hogy az csak becsles es pontosan nem tudna megmondani.

Kedves Anyukák! Hány kilógrammal, és centiméterrel született csöppséged? Jelenleg mekkora? Mikor tanult meg járni, beszélni? A többi kérdés lent.

Nem vagyok még anyuka, de a párommal már tervezzük a kisbabánkat. :) Ebből kifolyólag szeretnék meghallgatni minden tanácsot, tapasztalatot! Érdekelne még: Mennyi idős próbálkozás után sikerült? A szeretkezés után mennyi idő múlva lehet terhességi teszthez...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!