Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PreMens tablettát szedő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PreMens tablettát szedő Társaim! Ti is tapasztaltatok ilyet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

(Kitörlődött, amit egyszer már megírtam, most feszülten újrakezdem...)


Szóval. Teljesen normális 28napos ciklusom van / volt eddig, durva PMS tünetekkel. Fejfájás, szédülés, lábgyengeség (remegő lábakkal mentem pisilni), krónikus rosszkedv, hangulatingadozás, bőrproblémák, ez mind mensi előtti 1 hétben,(kivett a suliból) majd megjött, iszonyat görcsök, bő vérzés, és szép lassan 2 nap múlva megszűnt minden (kivéve a vérzés, általában 6-7napos a menzesz). Elmentem a PMS miatt nőgyógyászhoz nov. 23-án, rákszűrés, emlőrák-szűrés, kolposzkópia, minden rendben szerencsére! Kezdetleges méhszájseb, de az elvileg a tampontól, + latexmentes óvszert szabad csak használnunk a párommal.

2 napja kellett volna megjonnie a menzeszemnek, de sehol semmi. A PMS tünetek megvannak, 2 napja görcsöl a hasam, de sem barna pecsételés, sem rózsaszín nem jelentkezett még, csak a görcsök és a PMS.

A PreMens első pár napban azt váltotta ki belőlem, hogy bevettem és másfél óra múlva bealudtam, (esti órákban szedem) olvastam, hogy enyhén nyugtató hatású. De ez már elmúlt, gondolom hozzászokott már a szervezetem.

De viszont nagyon gyanakszom, hogy a menzeszemet ez szabotálja. Mit gondoltok? Tapasztaltatok ti is ilyet? Ha hétfőig nem jön meg csinálok tesztet, bár mindig ellenőriztük az óvszert, és tudtunkkal nem volt egyszer sem probléma. De azért van bennem egy kis feszültség miatta.

(Mikor pisilni megyek mindig úgy reménykedem, hogy hátha elárasztott, de semmi. Ráadásul folyton babás, és terhességgel kapcsolatos reklámok jönnek velem szembe... :( )

Szóval írjatok nekem lányok tapasztalatokat!


19 éves vagyok.



2021. dec. 10. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Azóta megjött a vérzésed? Vagy terhes lettél? :/
2022. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neem lettem terhes, megjött 5 nap késéssel, azóta pedig semmi gond😊
2022. ápr. 7. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!