Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » IUB Rézgyöngy hasonló tünetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IUB Rézgyöngy hasonló tünetek?

Figyelt kérdés

Október 5-én lett felhelyezve a rézgyöngyöm. Minden oké volt, a következő menstruációm hosszabb volt és jobban véreztem, de ezután semmi gond nem volt. November 23-án voltam kontroll vizsgálaton, minden rendben volt, de utánna nap elkezdtem vérezni, ami december 20-ig tartott, hol erősebben, hol gyengébben. Majd ez az 1 hónapig tartó vérzés elmúlt. December 31-én erősebb vérzés kezdődött, ami most is meg van (jan. 3.) és nem nagyon csillapodott.

Előtte fogamzásgátló tablettát szedtem 4 évig, májusban hagytam abba, utánna csupa pattanás lettem, kihullott a fele hajam és folyton késett a menstruációm, majd szeptemberben ki is maradt.

Szerintetek lehetséges, hogy még mindig szokja a szervezetem vagy esetleg kilökődött? Kíváncsi vagyok másnál volt e hasonló.

Ui.: holnap megyek vissza nőgyógyászhoz, csak kiváncsiságból tettem ki a kérdést.

22/L



2022. jan. 3. 14:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!