Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek volt már felhelyezve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már felhelyezve spirál (IUD) úgy hogy nem szült az el tudná mesélni hogy mit csináltak pontosan és közben meg utána milyen volt?

Figyelt kérdés

holnap felrakják a spirálomat és nagyon aggódom hogy milyen lesz. magánklinikán teszik nekem fel. hormonmentes Gold T mini-t kapok. Mit fognak csinálni? Milyen lesz közben? Az a pillanat amikor felrakják? Utána egy órával, meg az éjszaka? Mennyire lesz "kemény"?

Utána pár nappal pár héttel?

Most járok a menzeszem vége felé.


Légyszi osszátok meg a tapasztalatot :) köszi


25/n

Szilvi



2022. jan. 10. 13:02
A kérdező szavazást indított:
Ez nagyon kemény lesz, készülj. Lehet utána olyan rosszul leszel hogy ügyeletre kell majd menni.
Embere válogatja, lehet hogy nagyon rosszul leszel de az is hogy ugyanúgy fogod végezni a dolgod mintha nem is kaptál volna semmit
Kicsit szar lesz de kibírod
Alig fogod érezni !
Egyéb
3 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
meg attól is félek hogy esetleg elcsúszik és átfúródik. ugye olyan nem lehet?
2022. jan. 10. 13:03
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

De, lehet.

Kicsi az esélye, de ezért szokták rendszeresen megnézetni.

2022. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát én biztos hogy havonta fogom nézetni .. csak nehogy váratlanul történjen valami
2022. jan. 10. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom 25N-ként már tuléltél jonéhány nögyogy vizsgálatot. Nem lesz semmi különlegesen nehéz/rossz. ("Utána egy órával, meg az éjszaka?" mit értesz alatta?)
2022. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert félek attól hogy begyullad vagy elmozdul .. remélem nem lesz semmi. sok hülyeséget is össze olvastam
2022. jan. 10. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
de azt írtad ma rakják fel, akkor mégse?
2022. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
holnap rakják
2022. jan. 10. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jahm tényleg, fájni fájt, de életem legjobb döntése volt
2022. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg az orvossal, milyen sűrűn érdemes nézetni.

Túl gyakran se kell.

2022. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!