Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek helyeztek már fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek helyeztek már fel spirált úgy hogy nem szült, annak milyen volt ez? És mi volt utána? Tényleg borzalmas?

Figyelt kérdés

Ne oktassatok ki hogy nem ez a jó módszer.. tabit nem szedhetek , gumi nem oké, hormontartalmú dolgokat nem akarok használni a spermicidben / pesszáriumban nem bízok annyira ahogy a megszakítás sem egy módszer úgyhogy csak a hormonmentes spirál maradt ha nem akarok gyereket, márpedig rohadtul nem akarok. Vagy az elköttetés Szlovákiában , talán majd később de addig is….

Mit fogok érezni abban a pillanatban ahogy elkezdik felrakni majd felrakják?

Utána ahogy telnek az órák, milyen lesz? Napok? Hetek?

Stb?

Akinek volt már ilyenben része , legyszi ossza meg a tapasztalatát.


25/n

Szilvi



2021. dec. 8. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve mi lehet a legnagyobb bajom ami lehet ebből? Bele ugye nem halhatok ?
2021. dec. 8. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy ismerősömnek volt, durván elhízott tőle. Amikor kiszedette már teljesen körbenőtte a szövet, így műteni kellett. A berakásról nem kérdeztem.
2021. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom neki hormonos volt ha elhízott. Nekem csak és kizárólag hormonmentes lesz
2021. dec. 8. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint a legerosebb mendstruacios fajdalmam, de nekem extra erzekeny a mehszajam, de teljesen megerte, 5 ev mulva ujra felrakatok
2021. dec. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jahm utana meg kb 1 hetig gorcsolgettem ,de nem veszes, 1 honap pecsetelo verzes
2021. dec. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 26 éves párom annyit mondott hogy fájt, de nem hízott el tőle és jól elvagyunk gumi nélkül már egy éve.
2021. dec. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!