Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak friss tapasztalatok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak friss tapasztalatok az Azalia fogamzásgátlóval? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Máciusra vagyok kiírva a második babánkkal. Több gyereket nem szeretnénk. Az első után is felírta az orvos az Azaliat, de akkor nem kezdtem el szedni, mert kis korkülönbséggel szerettünk volna még egy babát. Előtte soha nem szedtem fogamzásgátlót.

Mivel az első gyerek is kizárólag anyatejes volt, most is erre készülök, és a 6 hetes kontrollon kérném a tablettát. Olvastam viszont korábbról, hogy volt, akinek tabletta mellett csúszott be a baba. Mivel több babát tuti nem szeretnénk, szoptatás-barát és megbízható fogamzásgátló módszert keresnénk (nyilván a gumi lenne az egyik, de ezen felül érdekelne más). Méhszájsapkát próbáltuk, sajnos az nagyon nem jött be, pesszáriumot ebből kifolyólag meg se próbálom.

Elsősorban az Azalia érdekelne, mivel arra számítok, hogy megint ezt írja fel, de bármi más alternatíva szóba jöhet, ami bevált másnak, és nyugodt szívvel ajánlaná besikerült baba -mentesen.

25 éves vagyok.


Köszönöm szépen a segítséget!



2022. jan. 3. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!