Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kel szedni a Jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kel szedni a Jangee fogamzasgatlot?Az orvosomtol kérdeztem annyit mondot hogy amikor megjon akkor kel be venni az első szem gyogyszert és enyit mondot Szóval be veszem az első gyogyszert és utána mikor kel abba hagyni?És mikor kell újra szedni?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlo

2022. jan. 29. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Betegtájékoztatón minden rajta van. Pontosan olvass el MINDENT!!! Mivel a dokid lehet nem választott neked jó gyógyszert. Rendes doki elmondja. Ezeket mind megtalálod benne és olvasd is el: A mellékhatások, mikor kell kiegészítő fogamzásgátlási módszer, hogy kell szedni, mikor nem lehet szedni.

Amúgy beveszed minden nap UGYANAKKOR a gyógyszert. 1 hét szünet. Majd újabb levél gyógyszer. Viszont olvasd el a betegtájékoztatót kérlek, mert nagy bajok szoktak abból lenni, hogy a nők nagy része nem is tudja, hogy egy hasmenésnél kéne kiegészítő védekezés stb.

2022. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van az a papír, amit betegtájékoztatónak hívnak. Online is megtalálod.
2022. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Jangeet szedtem anno.


Fontos, hogy elolvasd a betegtájékoztatót.

Elmondom azért, hogy úgy kell, hogy végigszedsz egy levelet (3 hétre való van benne, lehetőleg azonos időpontokban vedd be mindennap, ébresztőt is állíthatsz hozzá a telódon.)


Utána kihagysz egy hetet, és folytatod. Egyébként nem is kötelező 1 hetet kihagyni, de ajánlott.


Mindenképp olvasd el a tájékoztatót!

2022. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!