Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A jelenlegi barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi barátom nem szeretné ha fogamzásgátló tablettát szednék, én viszont igy érezném magam legjobban "biztonságban". Szerintetek észreveszi ha elkezdek a tudta nélkül szedni gyogyot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt illatok megváltozására,hangulatváltozásokra stb...
2010. szept. 10. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért nem szeretné?
2010. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább beszéljétek meg. Az első levélnél én pl. két hétig véreztem, utána végig pecsételtem elgészen a megvonásos vérzésig. Szóval az ilyen nehéz nem észrevenni. Más mellékhatást (pl. hangulatingadozást) én nem észleltem.
2010. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szia! Hány éves vagy? Én 3éve szedem, nem történt velem semmi változás. Nem híztam,ha ezért nem szeretné,és mostmár legalább biztonságban érzem magam..
2010. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam sem látható semmilyen változás én is 3 éve szedem, semmit nem híztam, rövidebbek lettek a vérzési napok, hamarabb elmúlik és kevesebb a vér. Sztem még hasznos is azon felül, hogy biztonságban érzi magát az ember tőle.
2010. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem akarja hogy gyógyszert szedj akkor gyeremket akar?


Mert ezt kell megbeszélnetek miértnem akarja.


Elég hülye ha nem akarja csak úgy. mitöl fél?

2010. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, de a végső döntés úgyis a tiéd.
2010. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
szerintem meg,ritkasában van az ilyen férfi,mert vigyáz rád.A fogamzásgátlók lehet biztonságosak,de iszonyatosan megterhelik és megzavarják a hormonháztartást, és ezt közben is észreveszed,de leginkább majd csak akkor fogod amikor abbahagytad.Inkább gumit használjatok,az még biztonságosabb,mert véd a nemi betegségektől, a tabi meg nem!
2010. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, ritka az olyan férfi aki a barátnője egészségét helyezi előtérbe, és nem a saját kényelmét. A döntés a tiéd, úgyhogy ha nagyon akarod szedni, úgysem tudlak lebeszélni. De a barátodnak igaza van hogy nem akarja. Már csak azért is, mert nagy esély van rá hogy nem kívánod majd a szexet, ez nagyon gyakran előfordul. Kiszárítja a bőröd, a hajad, hangulatingadozások (ezek a tünetek nagyon gyakoriak), nem hiszem hogy az jó lenne ha egy fiatal lány egy menopauzás nő szintjén lenne. Ezek saját tapasztalatok, azért írtam le. De az nagy hülyeség lenne ha titokban elkezdenéd szedni, a barátod helyében ezután elgondolkodnék róla, hogy van e bizalom a kapcsolatban. Ha nagyon akarsz hormont szedni, akkor beszéld meg vele normálisan.
2010. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Ritkaság az olyan férfi, aki beleszól abba, hogy kezelem a testem? Ritkaság az olyan férfi, aki talán valami hülye okból nem hagyja, hogy biztonságban legyek? (Az exem is azt akarta, hogy álljak le a fogamzásgátlóval, "mert nem tesz jót", kiderült, hogy ez a drága törődő ember fel akar csinálni mintegy véletlenül. Úgyhogy ne ítélkezzetek a srácról, ugyanúgy lehet ez gondoskodás mint valami görénység.


Nem valószínű, hogy észreveszi, ha elkezded szedni, de ha mégis, simán ráfoghatod egy felfázásra vagy hasonlóra. A kérdés, hogy tényleg akarsz-e hazudni neki? Én inkább nem feküdnék le vele. Esetleg a köztes megoldás, ha keresel egyéb érveket a gyógyszer mellett (ha nagyon sokáig megvan, rendszertelen, ha borzasztóan pattanásos vagy vagy félnaponta mosnod kell a hajad, ha görcsölsz két hétig vagy fúria vagy a PMStől), és javasoltatod az orvossal. Ha az orvos javasolja egyéb problémára, a barátod abba nem köthet bele.


Ha nem sikerül vele megbeszélni, használjatok óvszert valamilyen óvszerhez való spermiciddel, és ne szexeljetek a legtermékenyebb időben, akkor is biztonságban vagy. (Háromszoros biztosítás, mi kell még?)

2010. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Gyakorlatilag mindenki ugyanazokat a kérdéseket feszegette ,amik bennem is felmerültek. 21 vagyok, nem arról van szó, hogy a párom gyereket akarna, csak szimplán az egészségemet szeretné ő megvédeni ettől a hormonbekavarástól, amiben tökre igaza van,mert tényleg nem a legtermészetesebb módszer a fogamzásgátló tabletta. Már szedtem elötte is Yasminellet 2évig az elözö kapcsolatom idején, semmi bajom nem volt tőle, sőt csak az előnyeit éreztem meg a testemen(menstruácio rövidebb fájdalommentesebb lett, testsulyingadozás nem volt, a szexet felszabadultabban tudtam élvezni mert 100%os védelemben tudhattam magam). Egyáltalán nem tartok a gyogyszer szedésétöl, neki viszont rossz tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban, pontosan a libidomat félti:)

és nagyon ellenzi a gyogyszert, de elgondolkodtam h milyen kapcsolat lesz ez ha már az elején hazudoznom kell emiatt...megprobálom megbezsélni vele ujbol,hátha...köszönöm a válaszokat mégegyszer

2010. szept. 10. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!