Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan legyek túl az állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl az állandó parámon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném segítségetek kérni abban, hogy hogyan legyek túl az állandó "babaparámon". Nem is babapara van, hanem még mielőtt elkezdődne a szex már elkezdek azon aggódni, hogy úristen mi van, ha kilyukad.

Szeretek szexelni, viszont azt érzem, hogy ez sokszor megpecsételi a dolgot. Ha bármi probléma felmerül (mondjuk a szex közben kilyukad a gumi, úgy, hogy amúgy még nem is nagyon történt semmi), akkor én utána kb hetekig képtelen vagyok lefeküdni a barátommal. Ilyenkor nyilván egyből eseményutániért rohannék, kb van, hogy anyámnak kell lehűtenie, hogy ha ebből a helyzetből tényleg gyerek lesz, akkor felneveli.

A történethez hozzátartozik, hogy nekem a barátom előtt csak kettő komolytalan összejárós kapcsolatom volt, ahol igazából engedtem mindent, amit akart a másik és emiatt volt, hogy egymás után kétszer is volt baleset. Valószínűleg innen ered a parám.

Viszont imádom a barátomat és nem akarom, hogy begyöpösödjön a szexuális életünk. Iszonyatosan türelmes, plusz óvszerrel sosem megy el bennem, erre ügyel, hogy mindig kint végezzen.

Fél évig szedtem bogyót, akkor meg voltam nyugodva, de teljesen szétszedte a szervezetem, így a parám is jött a bogyó elhagyása után.

Igazából most lépésről lépésre haladunk, de ha ő beletesz ennyi türelmet ismét, akkor szeretnék ezen én is változtatni, csak nem tudom hol kezdjem.

Ha van valakinek hasonló tapasztalata, hogyan lett ezen túl, akkor megosztaná velem?


23/N



2022. febr. 1. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Vannak hormonmentes fogamzásgátlási lehetőségek. A rézgyöngy is ilyen. Nem zavar bele a ciklusba. Tudom, hogy milyen a fogamzásgátló tabletta hatása. Én se használom emiatt màr. Ha két védekezési módszert használsz, akkor már túl is biztosítod magad és úgy nem fogsz aggódni szerintem.

Szóval például: rézgyöngy mellé óvszer, helyi hatású gél/tabletta nagyon jó együtt. Én a spirál mellett a termékenységtudatot tanultam meg. Így nekem a legbiztosabb. Pontosan tudom így, hogy mikor szeretkezhetünk és mikor nem.

2022. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Vazektomia.
2022. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
0%
Egyszerű. Ne a barátoddal szexeljél, hanem a SZERELMEDDEL. Azzal az emberrel, akinek minden porcikáját imádod, és akit olyan nagyszerű embernek tartasz, hogy a génjeit a tieddel keveredve tovább kell örökíteni.
2022. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!