Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló állandó szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló állandó szedése mellett is aggódok néha, hogy teherbe esek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Február óta szedek fogamzásgátlót, mindig odafigyelek a pontos beszedésre, és szerencsére sose fordult még elő gyengítő tényező (gondolok itt hányásra, hasmenésre stb.), mégis van bennem egyfajta aggódás, hogy mi van ha...

Lehet ebben közrejátszik az, hogy február óta már a harmadik fajta gyógyszert szedem, mert az előzőknél fixen volt valami extra mellékhatás (Pecsételés, mellfeszülés, hányinger) és bebeszélem magamnak, hogy nekem nem jó egyik gyógyszer se, nem tudom, de már néha saját magam hergelem ezekkel a gondolatokkal.

A nőgyógyász is nyugtatgatott, hogy amíg rendesen szedem nem lehet baj, de én rágörcsölök.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi segített?



2021. szept. 10. 14:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a fogamzásgátló mellett megszakításosan is védekezünk pluszban, mert valahogy még nem barátkoztam meg a gondolattal, hogy a barátom elélvezzen bennem. Gondolom összekapcsolom az aggodalmaimmal sajnos..
2021. szept. 10. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Voltam és tethes lettem!
2021. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
24%

Teljesen átérzem a helyzeted mi sokszor gumit is húzunk de mégis nagyon nagyon szoktam félni

Igazából énse tudom mitől tudnék fixen megnyugodni

De ameddig tényleg rendesen szeded ne félj főleg ha nem benned megy el a párod!❤️

2021. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológus... az hogy egy kicsi félsz van és aggódás nem baj, legalább jelzi hogy felelősségteljesen gondolkozol és nem veszed félvállról. Az viszont ha a szexualitás rovására megy és erős szorongást okoz és/vagy e miatt nem tudod elengedni magad a szex örömszerzés helyett szorongás akkor ott nem árt némi segítség.
2021. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elég érett vagy a párkapcsolatra akkor keress olyan párt magadnak akiben és a kapcsolatotokben is megbizol. Ameddig ilyen nincs, addig meg érd be az ujjacskáddal, vagy ha partnerrel szeretnéd akkor kéz, száj, és egyéb használatával.
2021. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használjátok gumit is.

Ha ennyire félsz, és ez nem változik, akkor barrier módszerrel tudod kombinálni, illetve végső esetben hormonmentes spirállal is.

2021. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!