Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény után mennyit ér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény után mennyit ér?

Figyelt kérdés
A barátom nem akarja hogy szedjek fogamzás gátolt így titokban irattam fel esemény utanit. Van egy srác akivel már nagyon régóta vágyom hogy tudjunk rendesen sexelni. A terv hogy találkozás előtt egy órával be veszem egy estét lennék vele őt ismerve 3-4 sex lenne talán reggel búcsú ként meg egy, szeretném ha minden alkalommal bennem menne el. Mennyire hatásos ez így ugye babát nem szeretnék tőle. Csak ez az egy nap számít párommal már ovszert használunk.

2022. febr. 18. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az esemény utánit aktus utáni 24 órában érdemes bevenni. Viszont nem ajánlom. Olyan szinten tönkreteszi a hormonzátratásodat, hogy magadat fogod szidni. Hónapokig erős vérzés, vérséskimaradás, rossz közérzet, szédülés, fejfájás lehet utána. 1-3 hónapig pedig nem lesz normális ciklusod valószínűleg. Neked ez megéri?
2022. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az esemény utáni tablettát aktus után kell bevenni de arra számíts hogy a hormonháztartásodba bezavarhat
2022. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Az esemény utánira nem alapoznék. Nekem egyszer kellett (!) bevennem, utána két hétig ágyban feküdtem, annyira megzavarta a szervezetem. Legközelebb inkább leszek terhes, minthogy bevegyem...

Neked sem javaslom. Lehet, hogy felszabadult lesz a szex de utána vagy nagyon frusztrált leszel a terhesség gondolatától, vagy belezavarsz a hormonjaidba. Vagy megtartod te is a kisbabát.

2022. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
88%

Majd beveszed utána és szvsz.


Illetve: le is nyelhetnéd, ha már itt tartunk.

B-kérdés, mennyire érzed gáznak, h félreb@szol?

2022. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem erre való, nem így kell használni, és nem tesz jót. Minek van neked egyáltalán barátod? Szegény srác.
2022. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatásosnak hatásos - terhes nem leszel, meg "hatásosan" széttrollkodod a hormonháztartásod ha ész nélkül rendszeresen nekiállsz esemény utánit szedni. Többszörös dózis van benne mint a normál fogamzásgátlóban. NEM rendszeres szedésre van kitalálva, hanem a "kisebbik rossz" elve alapján (nem jó, de még mindig jobb mint a nem kívánt terhesség).

Azon gondolkoztál már nem lenne korrektebb lezárni a kapcsolatod és rendes tabival új kapcsolatba kezdeni ha már ennyire félre akarsz kúrni?

2022. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értem egy éjszakára meg akarod csalni a pasidat, ráadásul telepumpáltatnád magad és ehhez még egy lórugásnyi hormonnal is szét akarod verni a szervezetedet? Gratulálok, igazán érett, felnőtt gondolkodás!


Az eseményutáni tabletta helyett javasolnám inkább, hogy köttesd el magad, hogy még véletlenül se tudj szaporodni!

2022. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem akkor marad az óvszer és a sok kritizáló embernek aki írja hogy félreb@szok nem ez volt a kérdés. Marad az a megoldás hogy majd elkezdek szedni rendes fogamzás gátlot. Az értelmes válaszokat köszönöm 😘💕
2022. febr. 18. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Olyan kamu szag van itt, hogy bedugult az orrom 👃🏻 😂 😂

Az a terv hogy az esemény utáni tablettát esemény után veszed be??

Fej fájásra mit szedsz vérnyomás csökkentőt 😂 😂 😂 buta f@sz

2022. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Úgy röhögök elirtam javítás 👇🏻



Az a terv hogy az esemény utáni tablettát esemény előtt veszed be??

2022. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!