Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudtok ajánlani valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok ajánlani valamilyen gyógyszert,ami csökkenti a menstruációt?

Figyelt kérdés

Eddig fogamzásgátlót szedtem kb. 2 évig viszont sokat híztam tőle, és jelenleg párom sincsen, hogy kelljen. Egyedül azért szedem, mert borzasztó lenne nélküle a menstruáció, a legnagyobb betétből is előre-hátra kifolyt a vér. Tudnátok olyan gyógyszert ajánlani ami jelentősen csökkenti a vérzést?

18/L



2022. márc. 2. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

barátcserje étrendkiegészítő


én mióta szedem, rendesen megjön, max 5 napig tart, és csak az első napon van több vér.


22/L

2022. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Válts gyógyszert. Alapos kivizsgálás és alapos orvos a kulcs, és lehet, hogy találtok jobb tabit. Én is menstruáció miatt kezdtem szedni, mert napokig fájdalmaim voltak (nem átlagos görcsök). Nekem se volt jó az első, váltanom kellett. Mást nem tudok ezen kívül ajánlani.
2022. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, minden nap szeded ezt a gyógyszert? Nem tapasztaltál semmilyen testsúlyváltozást?
2022. márc. 2. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 ez nem gyógyszer, gyógynövény


menstruáció várható időpontja előtt kezdem szedni 1 hétig, amint megjön abbahagyom. nekem nélküle meg sem jön.

2022. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Az étrend kiegészítők valamicskét tudnak segíteni, de nem csodaszerek, csak enyhe esetekben hatékonyak. Ha úgy érzed mellékhatásai vannak a jelenleg alkalmazott készítménynek akkor a nőgyógyászodtól kérj másikat (pl. kisebb hatóanyag-tartalmút, vagy egykomponensűt - elég sok van a piacon, hogy tudjon másikat ajánlani).
2022. márc. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Menstruációs kehely jóval több vért fel tud fogni, mint a betét, és ha kehely + betét, akkor még biztosabb a védelem. Sima tampon + betét is megér egy próbát. Nem vagyok az étrendkiegészítők ellen, csak azt mondom, ezen a fronton is be lehetne avatkozni.
2022. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!